• Russian

Секційний паркан з оцинкованого дроту

Секційний паркан з оцинкованого дроту в полімерному покритті з стрічковим фундаментом часто зводиться навколо шкіл, дитячих садків, дачах і спортивних майданчиків. Можливість огляду території - це одна з особливостей огорожі, а так само безперешкодне отримання свіжого повітря і світла. Цей паркан відрізняється невисокою вартістю (від 255 грн за 1 м 2 з урахуванням матеріалів і робіт), а так же швидкістю будівництва, яка є найбільш швидкою з усіх видів зборів.

Оцинкований дріт з полімерним покриттям відрізняється від плетених (сітки рабиці) зварна сітки набагато більшою жорсткістю і міцністю. У ній все з'єднання металевого прута між собою зварені. Полімерне покриття на оцинкованому дроті захищає паркан від корозії, таких природних явищ, як дощ, сніг, вітер, морський солоних повітря. Стрічковий же фундамент надає забору особливу міцність, надійність і гарантію того, що паркан залишиться на тому місці, де його звели, незважаючи на активні пересування ґрунтових вод у весняний період. Такий паркан щодо просто монтувати.

Секционный забор из оцинкованной проволоки Секційний паркан з оцинкованого дроту в полімерному покритті з стрічковим фундаментом можна звести за відносно невелику ціну, а зовнішній вигляд буде подібний до європейських зразків.
Панелі з оцинкованого дроту бувають розмірами: висота 1500 мм - 2400 мм, довжина - 2500 - 3000 мм, діаметр - 4 - 8 мм. Вважається, що один з розмірів - довжина або висота, не повинні бути понад 2-х метрів.
Секційний паркан з оцинкованого дроту в полімерному покритті з стрічковим фундаментом - це декоративний елемент дизайнерського комплексу за умови надійності і довговічності самої споруди. До того ж він може служити каркасом для живоплоту.

заказать секционный забор из оцинкованной проволоки

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]

No Comments Yet.

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\