• Russian

Металеві паркани для дому та дачі

Метал - це відмінний матеріал для будівництва та інших галузей народного господарства. Паркани з металу виходять міцні, надійні і довговічні. Головне - це захистити метал від корозії і несприятливих впливів навколишнього середовища. Огорожі з металу красиві і коштують відносно недорого. Особливо гарні паркани і огорожі з металу, які виконані методом художнього кування. Але значно великою популярністю користуються зварні огорожі, які виділяються простотою зведення, недорогий собівартістю і довговічністю.

Ми раді запропонувати Вам весь комплекс послуг від виготовлення до установки металевих парканів . Інформація, представлена в розділах сайту, допоможе зробити правильний вибір і замовити, необхідний комплекс робіт або продукцію.

Всі металеві паркани або огорожі виробництво і установка, яких ведеться нашою компанією, виготовляються з використанням тільки нових матеріалів провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Використання власної виробничої бази та персоналу, дозволяє нам давати гарантію на всю пропоновану продукцію і роботу. Завжди в наявності різні типи і види зборів, таких як: металеві секційні зварні паркани, огорожі з профнастилу, паркани для дачі, різні типи огорож і огорож. У разі необхідності реалізації нестандартного проекту, ми завжди готові надати необхідні консультації, провести розрахунок і виконати всі роботи під ключ.

Види металевих огорож

Металлические заборы и ограды заказать

Секційні зварні паркани - мають надійну конструкцію і привабливу зовнішність. Форма і зовнішній вигляд зварних металевих огорож легко змінюється, їх можна комбінувати з елементами холодного кування. Це дозволяє змінювати дизайн, надаючи унікальний зовнішній вигляд всієї конструкції, вписуючи її в будь-які архітектурні рішення.

Металеві паркани з профнастилу - найпопулярніший популярний тип огорож на сучасному ринку. Такий попит пояснюється дуже високими для користувача характеристиками: великий термін служби, установка в мінімальні терміни, найкраще співвідношення ціна - якість. Часто такі металеві паркани з профнастилу замовляють для дачі або заміського будинку, обмежуючи тим самим не тільки можливість проникнення, але і закриваючи мешканців від небажаних поглядів.

Розрізняють види металевих огорож по функціональності: тимчасові, переносні, газонні і будівельні. Ми пропонуємо всі перераховані типи, різних форм, розмірів і модифікацій. У відповідних розділах ви можете вибрати стандартні варіанти огорож або замовити свої.

Паркани металеві - виготовлення

В процесі виготовлення і установки використовуються тільки нові металеві стовпи, труби, профіль і листи. Це підвищує експлуатаційні характеристики огорожі. Правильна обробка поверхонь конструкцій, збільшує стійкість до зовнішніх погодних факторів. Металеві паркани легко комбінуються, що дозволяє отримати безліч різноманітних форм, пофарбувати їх в будь-який колір. Все це дозволяє виконувати не тільки функцію захисту, а й служити прикрасою всій ділянці. Вибір складових і їх захисного покриття безпосередньо впливають на вартість і термін служби паркану, додаткові витрати в ході експлуатації.

Ціна на металевий паркан

Металлические заборы и ограды киев

У розділі ціна, вказана вартість стандартних позицій. В цілому ціна кінцевого продукту дуже сильно залежить від бажання замовника. Ви можете вибрати металевий профіль і труби будь-яких розмірів і товщини, для виготовлення забору. Ми будемо раді виготовити для Вас металевий паркан в мінімальні терміни за розумну ціну. Ціна забору залежить від багатьох параметрів.

Крім основних напрямів з виготовлення та монтажу: огорож з профнастилу, вольєрів для собак, ми готові розглядати будь-які запити і пропозиції.

Ви можете бути впевнені, що при замовленні будь-якої продукції в нашій компанії, ми уважно поставимося до Вашого замовлення, вислухаємо і врахуємо всі побажання в кінцевому виробі. Обговорені ціни не будуть змінюватися ні в процесі виготовлення, ні на якому іншому етапі і залишаться на рівні початкової домовленості.

Металеві паркани - будівництво, установка, експлуатація

Абсолютно все металеві паркани проходять стадію установки, а потім експлуатації. Після того, як узгоджена за ескізами конструкція виготовлена її чекає наступний крок - установка. Якісне виконання першого етапу не гарантує довгострокову життя всьому огорожі. Для того, щоб експлуатація огорожі була не обтяжлива ремонтами, етап установки повинен бути виконаний якісно і відповідно до обраної технологією. Металеві стовпи забору заглиблюються в грунт на глибину від 1 до 1,5 метра, з бетонування або без. Поверхня труб використовуються як стовпів, повинна бути оброблена антикорозійними складами, для запобігання передчасного окислення. Всі стовпи в обов'язковому порядку закриваються кришками, що виключає попадання вологи всередину. Після монтажу всього металевого забору проводиться підфарбовування місць зварювання. Ми будемо раді виконати будь-яке Ваше замовлення якісно і в строк, прийняти на себе зобов'язання післягарантійного обслуговування.

No Comments Yet.

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\