• Russian

Плюси і мінуси огорож з профнастилу

Паркани з профнастилу міцні, надійні, красиві і крім того дуже швидко і легко монтуються на ділянці. Дуже багато людей зупинили свій вибір саме на зборах з профлиста, будь-то для огорожі дачі, будинки, або ділянки. Профнастил так само ідеально підходить для тимчасових огорож, і для будівництва декоративних огорож з цегли, або каменю. Профнастил, на сьогоднішній день є одним з найбільш зручних матеріалів для обробки зовнішніх горизонтальних і вертикальних поверхонь. Особливою нішею стали паркани з профнастилу різної конфігурації.

Профнастил може мати різну висоту хвилі профілю і товщину. Як правило, для огорож з цього матеріалу використовують профіль помірної «хвилястості» .І тут паркани з профнастилу не тільки візуально, але і конструктивно гармонійно вписуються в загальну будівлю.

В якості сировини для виготовлення профнастилов використовують листову сталь. Надійний матеріал, стає запорукою успіху кінцевого продукту. Саме тому все більше людей використовують огорожі з профнастилу в господарських цілях. Матеріал відрізняється малою вагою, помірною ціною, зручністю транспортування і монтажу.

Крім того, профнастил можна використовувати не один раз, тому він добре підходить для створення тимчасових загороджень. Наприклад, для тогоч об обгородити територію під забудову, до чого зобов'язують будівельні правила.

Області застосування огорож з профнастилу

Універсальність і адекватна ціна роблять одним з найбільш зручних варіантів для будівництва парканів та загороджувальних конструкцій. Ці конструкції можна використовувати при малоповерховому будівництві. У цьому випадку вони мають величезну перевагу перед іншими матеріалами. Справа в тому, що паркани з профнастилу можна розбирати і збирати як конструктор. Монтаж і демонтаж проводиться дуже просто. Якщо врахувати, що при цьому паркани з цього матеріалу досить легкі, то вони стають практично незамінними.

Профнастил активно використовують для будівництва парканів навколо дач, будинків і котеджів. Матеріал комбінують з цегляними або бетонними стійками, іноді просто зшивають і кріплять на залізні стовпи. Такі паркани довговічні, міцні і невибагливі в догляді. Останнє дуже важливо, коли справа йде про рідко відвідуваних дачних будиночках і котеджах.

Також цей вид парканів відмінно вписується в картину промислових виробництв. З одного боку вони надійно оберігають простір підприємства, з іншого такі конструкції можна використовувати для перепланування зовнішнього простору і організації роздільних осередків у дворі підприємства.

Своє місце знайшла ця продукція і в сільському господарстві. сьогодні огорожі з профнастилу активно використовуються для створення загонів і загорож для всілякої живності.

Технічні характеристики профнастилу, як матеріалу для загороджень

Профнастил, як було згадано вище, це виріб з листової сталі. Для зборів використовують профнастил товщиною від чотирьох до семи міліметрів - це гарантує міцність конструкції. Крім того, дуже важлива форма і параметри профілю профнастилу. Для зборів використовують профнастил з малою висотою хвилі. Ця обставина дозволяє заощадити простір і полегшує транспортування і монтаж конструкції.

Забор из профнастила в КиевеТакож, паркан з профнастилу не вимагають догляду. Технологія виробництва передбачає, що даний матеріал буде використаний в зовнішніх спорудах. Саме тому, листи стали оцинковують, обробляють ґрунтувальними сумішами і покривають полімером. Саме полімер відповідає за зовнішній вигляд майбутнього паркану і його збереження. Структура цієї речовини повністю захищає паркан з профнастилу від впливу зовнішнього середовища. Вибирати профнастил для парканів потрібно виходячи з умови і термінів експлуатації. для постійного забору краще використовувати більш товстий і міцний матеріал. Тимчасові ж загородження повинні бути більш гнучкими і легкими, значить варто вибрати сировину тонше.

Переваги огорож з профнастилу

У даного типу матеріалу є маса переваг, одне з найголовніших це його ціна. Забір, це практично завжди пристойний метраж і великі матеріальні витрати. Однак все паркан з профнастилу зможе приємно здивувати Вас своєю вартістю.

Друга перевага, це міцність і довговічність такої конструкції. Всі паркани з профнастилу здатні протистояти вітру, дощу, сонячних променів і інших активних проявів навколишнього середовища. Все це завдяки ретельній обробці сталевого листа перед формуванням. Третє, це легкість. Всі паркани з профнастилу мають помірну вагу. Безумовно, багато що залежить від товщини профнастилу, але в цілому з даним матеріалом в цьому плані посперечаються небагато. Мала вага робить забір з профнастилу вдалою знахідкою для промисловості, будівництва і повсякденного використання.

Четверте, це практичність і універсальність конструкції. Весь паркан з профнастилу складається з невеликих секцій. Ці секції просто монтуються і демонтуються. Тому цей конструктор можна збирати в залежності від архітектурних особливостей будівель або практичних вимог ситуації. Паркани з профнастилу - це просто, зручно і недорого!

[Всего голосов: 3 Средняя оценка: 3.7]

No Comments Yet.

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\