• Russian

Конструкція паркану з сітки рабиці

Огорожа з сітки рабиці дуже легко встановлюється на ділянці. Для цього необхідно підібрати гарні стовпчики для огорожі з сітки, щоб вони стали хорошою несучою основою для вашого забору. Сучасна сітка рабиця покрита різними захисними покриттями, які роблять термін служби такої сітки більше 30 років за заявами виробників, і ці заяви не позбавлені під собою підстави. Якщо поставите перед собою мету встановити надійний і довговічний паркан, то навіть з рабиці, запевняємо Вас, можна отримати зносостійкий варіант, але тільки за умови належного виконання.

Критерії пред'являються до сучасного забору

сучасний паркан - це конструкція, яка одночасно виконує кілька функцій. Її пряме призначення полягає в захисті території від проникнення недоброзичливців і тварин. У той же час сучасні паркани несуть на собі функцію декоративного елемента, тому повинні володіти високими естетичними якостями. Паркани розмежовують територію і роблять переміщення по ній безпечним, що важливо. На сучасному будівельному ринку підвищеним попитом користуються паркан з рабиці, оскільки він володіє декількома перевагами. Дані огорожі є практичними і акуратними, тому відмінно вписуються в навколишнє оточення. Завдяки невисокій ціні і простоті монтажу дані огороджувальні конструкції стають доступними для кожного власника заміського ділянки.

Паркани з зварної або плетеної сітки - рабиці довгий час зберігають свій зовнішній вигляд, оскільки володіють підвищеною довговічністю. Досить міцні конструкції мають акуратний вигляд і не схильні до негативного впливу навколишнього середовища. Огорожа з рабиці виконує захисну функцію, але при цьому зберігає огляд території, що в деяких випадках просто необхідно. Дані конструкції дозволяють доставити до рослин, розташованим на земельній ділянці, максимальна кількість сонячного світла. Це гарантує їх нормальний розвиток і швидке зростання.

Область застосування зборів з рабиці залишається досить широкою. Завдяки простоті і високій швидкості монтажу огороджувальні конструкції найчастіше використовують у випадках, коли необхідно терміново позначити територію. Також дана різновид зборів застосовується для обмеження місць проведення ремонтно-будівельних робіт, позначення території дитячої або спортивної площадки. Обмеживши місце ведення ремонтних робіт, будівельники зберігають оглядовість території і виключають проникнення на неї третіх осіб.
При облаштуванні дитячих майданчиків особливе значення має прозорість сітки. Вона робить конструкцію безпечною. Територія дитячого та спортивного майданчика залишається доступною огляду охорони і батьків, які зможуть швидко зреагувати у разі непередбаченої ситуації.

Забор из сетки рабицы Киев

На заміських ділянках сітки-рабиці можуть бути більш естетичними. Огороджувальні конструкції, на яких вирощені живоплоти, не тільки ефективно виконують захисну функцію, а й стають головною прикрасою території. Жива огорожа закриє огляд території від сторонніх.

Збірку і монтаж огорож з сітки-рабиці слід довіряти професіоналам своєї справи. Тільки вони зможуть створити надійну, міцну і довговічну конструкцію. Даний вид огорожі найчастіше встановлюють секційно, оскільки це дозволяє домогтися найкращого результату. В даному випадку, виготовити паркан з рабиці - полягає в з'єднанні між собою декількох секцій. Секції представляють собою рамки з сіткою, натягнутою по периметру.

Комплектація огороджувальної конструкції включає в себе кілька елементів. Основу паркану з сітки-рабиці становить металевий стовп перетином 60 х 30 мм, що становить каркас конструкції. Каркас хвірток і воріт становить металевий стовп перетином 60 х 60 мм, здатний витримати значні навантаження. Також в комплект поставки входить арматура Ф 10 мм, з наварюванням в 1-2 ряди. Якісний паркан з рабиці має на увазі використання сітки з осередками 55 х 55 мм. Для виробництва сітки використовується дріт Ф 1,8 мм. Надійний захист металу від негативних зовнішніх впливів і процесів корозії забезпечує грунтове покриття. На металеві елементи наноситься сіра фарба, яка робить конструкцію привабливою. Стовпи оснащуються заглушками, які надають огороджувальних конструкцій більш естетичний вигляд.

Конструкція паркану з сітки рабиці є досить простий. Сама сітка кріпиться на профільній трубі за допомогою міцного металевого прута діаметром 6 мм. Пруток пропускається через осередки сітки і фіксується за допомогою зварювання. Дана конструкція надає виробу додаткову надійність і міцність. Металоконструкція кілька збільшує вартість паркану, але є необхідною для створення ефективного надійного споруди.

Ворота паркану з сітки-рабиці оснащуються петлями під навісний замок і спеціальними «стопор», що дозволяють зафіксувати їх в грунті. На хвіртці також є петлі під навісний замок, а також передбачений шпінгалет. Оскільки ворота і хвіртки кріпляться на стовпах більшого перетину, вони мають високу стійкість і надійність в експлуатації.

Якість і довговічність паркану з рабиці багато в чому залежать від дотримання технології монтажу конструкції. Справжні професіонали працюють в повній відповідності з інструкцією. Перед початком монтажних робіт фахівці виконують планування на місцевості, іншими словами, вирівнюють ґрунт по периметру майбутнього паркану.

Забор из сетки рабицы заказатьНа розпланованому, підготовленому і розміченому ділянці фахівці здійснюють буріння отворів з кроком 2500 мм. У отримані отвори строго вертикально вбивають стовпи для майбутнього паркану. Глибина входження стовпів в грунт повинна складати 900 мм. Це дозволяє зробити забір надійним і стійким. Вмонтовані в грунт стовпи мають приварені гачки, на яких натягується сітка рабиця. Сітка повинна бути натягнута і надійно зафіксована за допомогою гачків. Усередині осередків сітки пропускають арматуру, яка гарантує відмінне натяг сітки. Арматура надає захисної конструкції анти Вандальскую захист і високу стійкість. Стики арматури з'єднують між собою за допомогою зварювання. Замовник сам визначає необхідну кількість рядів арматури.

Професійний підхід до проектування і облаштування паркану з рабиці дозволяє домогтися найкращого результату і отримати конструкцію, яка відповідає всім вимогам замовника.

Установка заборів із рабиці включає в себе:

  - Стовп металевий (60 * 30мм.)
  - Стовп металевий для воріт і хвірток (60 * 60мм.)
  - Арматура Ф10мм., Нівроку 1-2 ряди
  - Сітка рабиця - осередок 55 * 55мм., Дріт Ф1,8мм
  - Фарбування стовпів: грунтовка
  - Заглушки для стовпів

Ворота і хвіртки представляють собою рамку з профільної труби 40 × 20 мм .. Сітка рабиця закріплена на рамці за допомогою прутка Ф 6 мм., Пропущеного через осередки сітки і зафіксованого за допомогою зварювання. Така конструкція воріт і хвірток, а також матеріал, надає додаткову міцність і надійність виробу. Паркани з рабиці, звичайно ж, ця металоконструкція трохи збільшує їх вартість. Але та надійність і привабливий зовнішній вигляд з лишком окуплять всі понесені витрати на паркан з рабиці. Ворота комплектуються петлями під навісний замок і «стопор», для фіксації їх в землі. Хвіртка, також комплектується петлями під навісний замок і шпінгалетом. Ворота і хвіртки кріпляться на стовпах 60 * 60 мм, що істотно збільшує їх стійкість і надійність в експлуатації.

При монтажі забору стовпи і арматура забарвлюється в сірий колір, що робить паркани з рабиці більш естетично привабливими.

No Comments Yet.

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\