• Russian

Дерев’яні паркани – види огорож з дерева

Якщо Ви вирішили будувати дерев'яний паркан, то ознайомтеся з цією статтею для вибору відповідного типу конструкції. Також зверніть увагу на вартість зборів з дерева починається від 450 - 750 грн за 1 м², це з урахуванням матеріалів і будівельних робіт. Сучасні просочувальні матеріали дозволяють зберегти деревину в прекрасному стані багато років, і захистити від опадів і гризунів. Паркани, є гарним доповненням до будинку і ділянці, крім усього іншого, забезпечують конфіденційність і безпеку власникам заміської нерухомості.

Дерев'яний забор - це ідеальний декоративний елемент, який гармонійно вписується практично в будь-який ландшафт. Велика розмаїтість видів дерев'яних парканів можуть змусити поламати голову над вибором конструкції майбутнього огородження. Але якщо Ви вже прийняли остаточне рішення про основне призначення забору, то визначитися буде легше. Вирішіть, що для Вас найголовніше: запобігти несанкціоноване проникнення на територію свого житла, відгородитися від шуму і пилу, захистити себе від цікавих очей або, нарешті, просто доповнити дизайн ділянки красивим штрихом? Висота огорожі, ширина прольотів, ступінь прозорості конструкції, вибір декоративних елементів - все необхідно врахувати при виборі паркану з дерева, який буде відповідати Вашим запитам.

Виды деревянных заборов Киев

Горизонтальні жалюзі з соснової дошки

Забор жалюзи Киев

Дерев'яний паркан штахетник

Найпоширенішою конструкцією дерев'яного паркану є штахетник (з вертикальним розташуванням дерев'яних елементів). Залежно від відстані між дощечками (суцільне, шахове або з прорізами), можна отримати паркан з різним ступенем приватності. Традиційний штахетник закривається планкою поверху або оформляється в рамку. Тим більше, що горизонтальна укривние планка є елементом, який захищає зріз дошки від проникнення вологи, тим самим продовжуючи життя забору. У цих же цілях верхня частина дошки паркану обрізається під кутом або півколом.

Виды деревянных заборов цена

Виды деревянных заборов заказать

Дерев'яний паркан - ранчо

Деревянный забор Ранчо

Не так давно стали популярні огорожі з дерева в стилі «ранчо». Такого типу огорожі добре прижилися в якості зборів на фермах і в селянських господарствах. Це, як правило, дві-три або чотири горизонтальних дошки на важких дерев'яних стовпах. Необроблені дерев'яні елементи огорожі «ранчо» надають огорожі більш колоритний сільський вигляд, тому ідеально підходять для великих садиб в стилі " country " . Легкі, добре оброблені дошки, підійдуть для будь-якої ділянки з дерев'яним будинком. У створенні більш ефектного декоративного виду огорожі можуть використовуватися цегляні або бетонні стовпи.

Комбінований паркан з клінкерної цегли з металевим блок-хаузом - зносостійка імітація деревини

Забор из клинкерного кирпича

Такого плану огорожа не просто є декоративним парканом, але і надійною огорожею, яке прослужить вам не один десяток років. Використання клінкерної цегли ТМ Керамейя гарантує шикарний зовнішній вигляд і довговічність огорожі. Крім того, конструкція комбінованого забору має на увазі установку цокольній панелі, яка захищає дерев'яну частину паркану від взаємодії з грунтом і перешкоджає проникненню дрібних тварин на територію ділянки.

Запорукою створення красивого і довговічного забору є попереднє планування. Хоча це і не особливо складний проект, але для того, щоб паркан прослужив Вам довго, потрібно попередньо визначити елементи конструкції, спосіб обробки дерев'яних елементів; затвердити схему монтажу, позначити місце для воріт і хвіртки, вибрати замикаючі пристрої. Для автоматичних воріт, освітлення, домофонів та переговорних пристроїв потрібно підведення електрики. Для орних і відкатних воріт потрібні різні умови установки. Стовпи є опорою конструкції огорожі і якщо вони не будуть правильно встановлені то, надалі, буде потрібно або ремонт, або повна перевстановлення забору.

Вибір матеріалу і попередній проект забору

Паркан - це відмінний спосіб надійно інвестувати кошти в свою ділянку, і отримати недоторканність приватної власності. Паркани можуть бути побудовані з дерева, або металу. Останнім часом з'явилися пластикові паркани. Вибір матеріалу залишається за Вами. Але все-таки, більшість дачних зборів виготовляються з дерева, так як з деревиною легко працювати, вона економічна. Дерев'яний паркан ефектно виглядає в ландшафті.

Деревянный забор в Киеве недорогоХвойна деревина є найпопулярнішим будівельним матеріалом в спорудженні будинків і парканів. Хоча сосна вважається м'якою, але порівняльна дешевизна матеріалу робить вибір на його користь за доцільне. До того ж сучасні засоби захисту (лаки, фарби) дозволяють продовжити термін служби дерев'яних елементів конструкції, якщо подбати про це до монтажу паркану.

Незалежно від того, який матеріал використовується для будівництва паркану, яка характеристика грунту і рельєфу місцевості, потрібно створити проект забору, для того щоб врахувати всі можливі витрати і з'ясувати умови для проведення робіт по монтажу паркану. Необхідно уточнити місцеві будівельні норми, узгодити висоту і ступінь просматриваемости з сусідами. Багато організовані котеджні і дачні селища мають свої вимоги до висоти будови і видам матеріалів, з яких повинні бути виконані паркани.

Забір висотою нижче 1,5 метрів є більше декоративним елементом, який прикрасить і доповнить Ваш ділянку. Якщо уздовж такого забору висадити живопліт, то з часом паркан перетворитися в непереборну перешкоду.

для будівництва паркану дачі або заміського будинку існує багато причин. Захист приватного життя, забезпечення безпеки і прикраса ділянки, є найбільш популярними з них. Подивитися приклади наших робіт можна в фотогалереї , І вибрати відповідний варіант.

Перш ніж замовити конструкцію огорожі, подумайте, чому ви хочете саме такий паркан? Ви хочете насолоджуватися самотою, вибравшись з галасливого міста? Тоді високий суцільний паркан забезпечить Вас захистом від цікавих поглядів і звуків садової техніки. Може бути, Вам потрібно розділити робочу зону саду з зоною розваг і відпочинку? Дерев'яний паркан з напівпрозорими секціями впорається з цим завданням. А може бути, Вам вдалося створити на своїй ділянці сад естетично бездоганних форм і завидною родючістю, і тепер настав час показати його? Легкий і проглядається декоративний паркан приверне увагу до ваших зеленим шедеврів.

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]

No Comments Yet.

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\