Навіс з полікарбонату форма односхилий

Односхилий навіс з полікарбонату - легкий і недорогий спосіб забезпечити накриття входу. Конструкція ската з одного боку кріпиться до стіни будівлі. Інша сторона може зміцнюватися опорами, а може бути безопорной. Це залежить від розміру споруди. Великі односхилі навіси можуть служити для захисту авто, створення веранди або тераси. Будуються і окремо стоять споруди, особливо ефективні, коли скат закриває з сонячної сторони.

Полікарбонат відрізняється легкістю і простий монтажу. До переваг відноситься світлопропускання здатність матеріалу, з тією умовою, що навіс забезпечує тінь. Красиво виглядають кольорові види полікарбонату. Компанія «Купізабор» пропонує установку навісу з односхилим дахом за прийнятною ціною в Києві і області. Ми пропонуємо дизайнерські рішення, які прикрасять будь-який будинок і облагородять загальний вигляд території.

Ціни на навіси з полікарбонату

Назвавартістьопис
Навіс з полікарбонату односкатной форми, що примикає до будинкувід 1590 грн за 1 м²У вартість включено всі металеві елементи, полікарбонат ТМ «Полигаль» (10 мм), кріплення, фарба Хамрайт, фарбувальні і монтажні роботи.


Особливості монтажу односхилого навісу з полікарбонату:

  1. Прикріпити легкий полімерний лист не представляє складності навіть дилетантам.
  2. Концентрація зусиль необхідна на розрахунку запасу міцності і стійкості. Основний вплив, яке відчуває навіс, виходить від погодних умов: пориви вітру, дощ, сніг.
  3. Величина ухилу не може бути сильною, тому що найменший порив вітру буде задувати опади під навіс.
  4. Міцний і надійний каркас - це головна умова надійності конструкції. «Купізабор» укомплектований кваліфіковані ми фахівцями, які грамотно, і з мінімальним захаращення території встановлять навіс.

Для того щоб не плутатися слід виділити, що односхилий козирок і навіс мають схожу конструкцію, але відрізняються розмірами і способом установки.

Односкатный навес из поликарбоната

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\