Навіси з полікарбонату

Навіси з полікарбонатаполучілі широку затребуваність, як будівельне рішення за низькою ціною, що забезпечує дах. Навіси для автомобіля, басейну, альтанки, балкони, вхідної групи зручні та практичні з полікарбонатав Києві та інших містах. Довго перераховувати всі місця, де може стати в нагоді навіс з полікарбонату у дворі приватного будинку. Купити навіс з полікарбонату в магазині неможливо, там представлені тільки стандартні листи. Спроектувати і врахувати індивідуальні особливості кожної конструкції, виконати навіси з полікарбонату «під ключ», пропонує наша компанія.

Ціни на навіси з полікарбонату в Києві

НазваЦінаопис
Навіс з полікарбонату, форма - односхилий примикає до будинкувід 1590 грн за 1 м 2У вартість включено всі металеві елементи, полікарбонат ТМ "Полигаль" 10 мм, кріплення, фарба Хамрайт, фарбувальні і монтажні роботи.
Навіс з полікарбонату, форма - арочна, окремийвід 1760 грн за 1 м 2У вартість включені всі металеві елементи, полікарбонат ТМ "Полигаль" 10мм, кріплення, фарбувальні і монтажні роботи.


 

Що таке полікарбонат?

Це міцний легкий полімерний пластик. Головні переваги матеріалу: ступінь пластичності, пропускна світлова здатність, стійкість до температурних режимів (в тому числі морозів). Матеріал буває стільниковий і монолітний.

Навесы из поликарбоната

Більш затребуваний стільниковий. Може бути різних кольорів, частіше прозорий, ніж матовий. Зроблено в кілька шарів і укріплений внутрішніми ребрами жорсткості. Порожнеча всередині забезпечує шумо- і теплоізоляцію.

Монолітний полікарбонатний лист представляє міцне полімерне з'єднання товщиною від кількох міліметрів. Крім навісів застосовують як захисний екран. Затребуваний при будівництві теплиць, транспортних зупинок, переходів між будівлями, і не тільки.

Навіси з полікарбонату від компанії «Купізабор»:

  • Арочна форма. Така конструкція збільшує простір, призначена для окремо розташованих споруд. Головні переваги - забезпечує стікання дощової води, снігу, листя.
  • Односхила форма. Такий проект зручний при з'єднанні зі стіною будівлі. Забезпечується скат опадів і сміття.

Навес из поликарбоната

Що таке навіс?

Це зовнішня конструкція, що замінює дах, що не являющая утепленою конструкційним елементом. Тримається в статичному положенні за рахунок опор на підлогу або / і стіну будівлі. Практично завжди похилий. Від тенту відрізняється стаціонарним монтажем. Для міцного навісу застосовують опори, фундамент під них, каркас. Робота зі спорудження навісу займає час, вимагає знань, грошових вкладень. Звернувшись в компанію «Купізабор», Ви вирішуєте питання найвигіднішим чином.

Наши работы:

[свернуть]

Ми виготовляємо також:

Заборы из сетки рабица

Заборы из сетки рабица

Заборы из сетки – это самый распространенный вид заборов и ограждений. Ограждения из сетки применяют, когда необходимо быстро оградить большие (и не очень) площади, чтобы на территорию проникал солнечный свет и воздух. Чаще всего заборы из сетки служат для огражде...
Тротуарная плитка

Тротуарная плитка

Высокие эксплуатационные характеристики делают тротуарную плитку отличной заменой привычному асфальту и бетону. Материал отличает устойчивость к высоким нагрузкам и негативным погодным факторам, долговечность службы и солидный внешний вид. Плиткой мостят тротуары, улиц...
Ворота и калитка из профнастила

Ворота и калитка из профнастила

Одно из самых выгодных решений при сооружении любого забора это заказать калитку и ворота из профнастила в Киеве. Такой вариант относится к бюджетным, но качественным решениям ограждения территории. Если у Вас уже забор установлен, или находится только ...
Заборы из профнастила

Заборы из профнастила

Конкуренция и научно-технический прогресс приводит к созданию новых усовершенствованных строительных материалов. Забор из профнастила имеет неоспоримые преимущества — цена, качество, простота монтажа. Умельцам несложно будет установить такое ограждени...

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\