Навіс з полікарбонату арочної форми

Арочні навіси в Києві необхідні для забезпечення захисту від атмосферного впливу людей і техніки на відкритому просторі. Для тих, хто замислюється про створення накритою території, компанія «Купізабор» пропонує купити арочний навіс з полікарбонату за прийнятну ціну. Будівлі виглядають легко і витончено, природно вписуються в будь-яку архітектуру і дизайн. Конструкція арочного навісу складатиметься з опорних стовпів, каркаса і даху. Грамотно розрахувати і спроектувати споруду можуть професіонали нашої компанії.

Ціни на навіси з полікарбонату арочної форми

Назвавартістьопис
Навіс з полікарбонату арочної форми, окремийвід 1760 грн за 1 м²У вартість включені всі металеві елементи, полікарбонат ТМ «Полигаль» (10 мм), кріплення, фарбувальні і монтажні роботи.


Способи монтажу арочних навісів з полікарбонату:

  1. Окремо стоять навіси, що забезпечують захист автомобіля, альтанки, теплиці, басейну та інших споруд.
  2. Прибудовані до будинку козирки, веранди, коридори, сходові спуски тощо.
  3. Пересувні навіси, ті які забезпечують тінь в необхідному місці території.

навес из поликарбоната арочной формы

Особливості зведення аркового навісу

Простота роботи з полікарбонатом збиває з пантелику всіх бажаючих встановити накриття. Найвідповідальніше справа - грамотно розрахувати і встановити несучу конструкцію. Скелет, найчастіше, виконується з металу або дерева. Щоб підібрати довговічний матеріал, потрібні певні знання в будівництві. Якщо це легкий навіс, то можливий середній полікарбонат і оброблена антикорозійним шаром опора. Якщо це навіс для автомобіля, то слід розрахувати обсяг тиску снігу, знати особливості ґрунтових вод та іншу інформацію, яка забезпечить надійне споруду. Довідники СНиП «Про навантаження і впливи» викладає норми і стандарти будівництва.

Існує ще маса специфічних нюансів, які є простий інформацією для професіоналів, складної для новачків. Якщо Ви хочете розумно вкласти гроші і отримати якісний арочний навіс, то звертайтеся в компанію «Купізабор».

Наши работы:

навес из поликарбоната киев навес из поликарбоната арочный киев недорого навес из поликарбоната купить недорого

[свернуть]

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\