Цегла для забору “Фагот”

Ми розповімо вам про цеглу для забору, або як його називають - облицювальній цеглі, фасадній цеглі і т.п., якими властивостями він повинен володіти і що треба знати, щоб ваш паркан служив довгий час і радував своїх господарів прекрасним зовнішнім виглядом.

При будівництві огорож з цегли найголовнішим питанням є якість кладки матеріалу, адже цегляний паркан повинен бути одним з найбільш довговічних. Крім того, він повинен в будь-який час року мати гарний вигляд. Тому облицювальну цеглу для забору повинен володіти такими якостями:

  • цільна, однорідна структура (без тріщин, пор і відколів);
  • морозостійкість (не менше 100 циклів);
  • довговічність;
  • красива фактура і зовнішній вигляд, ідеальна геометрія;
  • висока опірність «висолам» і «цвітінню».

Цими всіма якостями володіє фасадна цегла компанії «Фагот» м.Красний Луч. Ми давно співпрацюємо і використовуємо цегла «Фагот». Не один десяток парканів та огорож побудований нами з використанням цього прекрасного облицювальної цегли для парканів. Тому ми можемо підтвердити його виняткові якісні характеристики.

Декоративний облицювальний цегла ТМ «Фагот»

Цегельний завод «ФАГОТ» пропонує понад 100 видів цегли та фасадної плитки. Своїм клієнтам ми пропонуємо найнижчі ціни на цеглу з заводу в м Красний Луч.

Фагот кирпич Фагот колонны, столбы из кирпича

 

Як купити цеглу для забору в Києві

Наші клієнти з Києва, які замовили у нас будівництво паркану, автоматично отримують найнижчу ціну на цеглу ТМ «Фагот». Так само ви можете звернутися до нас за покупкою облицювальної цегли, ми запропонуємо вам хорошу ціну на цеглу для огорожі. Так само необхідно пам'ятати, що останнім часом з'явилося безліч підробок під цеглу ТМ «Фагот» в Києві та Київській області, а так само низькосортних марок цегли. Ми надаємо нашим клієнтам тільки оригінальний і якісний цегла.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\