Про нас

Купізабор компанія - заснована 13 січня 2000 року в Києві. За короткий час наша компанія зайняла одне з лідируючих місць на будівельному ринку в галузі будівництва парканів та огорож. Наша компанія вже довгий час займається будівництвом парканів, огорож, навісів та інших конструкцій в Києві і Київській області. У колективі нашої компанії трудяться кваліфіковані фахівці високого рівня, серед яких є і заслужені будівельники України, архітектори, дизайнери, менеджери які знають свою справу на 100%. Ми маємо багаторічний досвід роботи в будівництві будь-яких типів зборів і пропонуємо найкращі умови для Замовника.

Ми побудували не одну сотню зборів: бюджетні з дерева та профнастилу, ексклюзивні з поєднанням ковки, каменю, цегли для підприємств і приватних осіб. Виконуємо всі етапи: від проектування, до здачі Замовнику «під ключ». Застосовуємо перевірені будматеріали. Наприклад, всі технології будівництва засновані на закріпленні стовпів бетоном, - ми використовуємо тільки якісну продукцію зарекомендував себе виробника.

Накопичивши істотну інформаційну та кваліфікаційну базу, ми гарантуємо, що паркан побудований нашою компанією буде:

  • надійний (використовуємо тільки перевірені конструкції парканів та огорож);
  • красивий (наш дизайнер підкаже який вид забору підійде Вашому фасаду);
  • довговічний (якісні і перевірені будматеріали).

Заборы Киев

А крім усього перерахованого, ціна забору в Києві є обґрунтованою. Для будівництва використовуються сучасні матеріали, роботи виконуються висококласними фахівцями.

Київ - велике місто, яке представляють різні верстви суспільства, з різним достатком і різними смаковими уподобаннями. Багато прогресивних киян будують гарні паркани з колотих блоків, металу і цегли. Інші вибирають більш бюджетні варіанти - паркани з дерева, профнастилу, сітки. У будь-якому випадку, ми робимо роботу добре, і навіть самі недорогі паркани будуть виглядати гідно.

Заборы ограждения в КиевеТак само робимо монтаж різних видів будівельних щитів і тимчасових огорож для великих територій. Готові запропонувати ексклюзивні умови організаціям Києва всіх видів власності, при виконанні великих замовлень.

Ви можете подивитися виконані нами роботи і почитати відгуки про нашу роботу. Так само ми можемо надати рекомендації компаній і приватних осіб, з якими здійснюємо співпрацю.

Вибирайте компанію "Купізабор" для будівництва огорожі в Києві та Київській області! Ви придбаєте надійний, красивий і довговічний паркан, який прослужить довгий час, прикрашаючи фасад і надійно захищаючи Вашу територію.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені нашою роботою, багато хто з них стають постійними клієнтами.

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\