Тротуарна плитка

Високі експлуатаційні характеристики роблять тротуарну плитку відмінною заміною звичного асфальту і бетону. Матеріал відрізняє стійкість до високих навантажень і негативних погодних факторів, довговічність служби і солідний зовнішній вигляд. Плиткою мостять тротуари, вулиці і дороги, і вона довгий час не вимагає реставрації або особливого догляду.

У компанії «Купізабор» здійснюється укладання тротуарної плитки за доступною ціною в Києві і області. Найбільш затребувана послуга для:

  • власників приватних домоволодінь - для мощення садових доріжок, тротуарів, відмосток навколо будинку
  • територій громадського призначення - парків, алей, дитячих майданчиків, зон відпочинку, парковок для машин та інше
  • державних установ і організацій комерційного призначення, включаючи офісні і торгові центри, готелі, магазини, кафе, ресторани і інше.

Різноманітні варіанти укладання тротуарної плитки дозволяє кожному клієнту підібрати відповідне рішення, яке підійде по дизайну і не розчарує за вартістю. Працюємо по Києву і області, забезпечуючи гарантію якості і оперативні терміни виконання монтажу.

Ціна на укладання тротуарної плитки в Києві і області від 100 м 2

Назва послугиЦіна
Земляні роботи без вивезення грунту190 грн.м 3
Навантаження і вивіз грунту120 грн.м 3
ущільнення підстави35 грн.м 2
Влаштування щебеневої основи з ущільненням35 грн м2
бетонування підстави180 грн м2
Установка поребриків в бетонний замок60 грн. пог. м
Укладання тротуарної плитки (пристрій стяжки, укладання плитки, засипка швів річковим піском)120 грн. / М 2
Уривок плитки120 грн. / Пог. м

Офіційна гарантія на укладання тротуарної плитки 5 років


Якщо цікавить тротуарна плитка в Києві - ціна для багатьох покупців є основним параметром вибору. Однак вартість робіт по монтажу також включає в себе кількість матеріалу, яка необхідна для мощення конкретної ділянки. Для цього розраховується площа, враховуються параметри місцевості, включаючи наявні нерівності, демонтаж старого покриття і інші фактори. Крім того, до уваги береться кількість витратних матеріалів.

Укладка тротуарной плитки в Киеве

Але ми поспішаємо порадувати - ціна укладання тротуарної плитки в компанії «Купізабор» відрізняється своєю демократичністю. Наші фахівці складуть кошторис, в якій прозоро прописані всі витрати, і впишуться в виділений клієнтом бюджет. Тому сміливо звертайтеся до нас, і будьте впевнені - ми проведемо монтаж швидко, якісно і з економією ваших грошових витрат.

Укладка тротуарной плитки в Киеве недорого

Види і особливості укладання тротуарної плитки

Перш, ніж визначити вартість укладання тротуарної плитки важливо розібратися з якістю матеріалу. Розрізняють два види плитки - вібропресована і вібролітая. У першому випадку, використовуються вібропреси, в яких бетонна суміш набуває необхідну форму за встановленою пуансон-матриці. Даний матеріал володіє наступними перевагами:

  • невисока ціна завдяки високому ступеню автоматизації
  • оптимальна продуктивність і гарантія якості
  • міцність, стійкість до високих навантажень
  • різноманітність дизайнерських рішень
  • випуск не тільки традиційної, але й двошарової плитки підвищеної міцності.

Вібролітой метод виробництва тротуарної плитки передбачає використання спеціальних форм, куди заливають бетонну суміш, і вібростола - він відповідає за трамбування розчину. Потім готові вироби проходять багатогодинну просушку. Така плитка може бути будь-якої форми і фактури поверхні, а клієнт може отримати будь-який бажаний відтінок матеріалу. Однак стійкістю до підвищених навантажень вона «похвалитися» не може і найчастіше використовується для укладання на приватній прибудинкової території.

Фахівці компанії «Купізабор» допоможуть вам підібрати матеріал, а доступні розцінки на укладання тротуарної плитки - забезпечать істотну економію бюджету. Використання новітніх технологій і високий професіоналізм дозволяють нам гарантувати бездоганну якість виконуваних робіт і довговічність служби плитки.

Наши работы:

Укладка тротуарной плитки в Киеве Укладка тротуарной плитки недорого Укладка тротуарной плитки в Киеве низкая цена Укладка тротуарной плитки в Киеве доступная цена Укладка тротуарной плитки по низким ценам в Киеве Укладка тротуарной плитки в Киеве и области

[свернуть]

Ми виготовляємо також:

Навесы из поликарбоната

Навесы из поликарбоната

Навесы из поликарбонатаполучили широкую востребованность, как строительное решение по низкой цене, обеспечивающее крышу. Навесы для автомобиля, бассейна, беседки, балкона, входной группы удобны и практичны из поликарбонатав Киеве и прочих городах. Долго перечислять в...
Заборы из кирпича

Заборы из кирпича

Заборы из кирпича – это красивые, надежные ограждения, которые украсят любой фасад. Последние столетия кирпич прочно вошел в строительную среду благодаря своим уникальным качествам: исключительной долговечности, удобстве при кладке, большому разнообразию...
Заборы из поликарбоната

Заборы из поликарбоната

Заборы и ограждения из поликарбоната – это сравнительно новый вид ограждений для нашей страны. Эти конструкции относятся к комбинированным заборам, потому как применяются совместно с другими материалами – металлом, пластиком, деревом и др. Поликарбонат — лис...
Заборы из дерева

Заборы из дерева

Заборы из дерева – это самый распространенный вид заборов. Это связанно в первую очередь с невысокой ценой таких ограждений. Однако, как и любые виды ограждений, деревянные заборы не лишены недостатков. Один из самых главных недостатков забора из дер...

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\