Секційне огорожу з 3D панелей

Бази, стадіони, дачі, ділянки, вольєри, господарські частини, і багато інших території потребують огорожі. Купити секційне огорожу - це зручний і недорогий спосіб вирішення завдання. Установку огорож з 3D панелей Ви можете замовити в нашій компанії. Найнадійніший матеріал - зварна сітка з ПВХ покриттям. Шар полівінілхлориду утворює антикорозійний захист, яка максимально збільшує естетичний зовнішній вигляд. Головне призначення зборів з сітки зварної в Києві - забезпечення огляду та надійного огорожі території. На ринку представлені різні види вдосконалених конструкцій, в тому числі можна купити секційні паркани в Києві з зварної сітки за прийнятною ціною.

Наша компанія займається спорудженням огорож будь-якої складності «під ключ» і поетапно. Встановлення огорожі з зварених дротів здійснюється швидко, недорого і якісно кваліфікованими фахівцями «Купізабор».

Ціни на секційне огорожу з 3D панелей

НазваЦінаопис
Зварна сітки 3d панелейвід 280 грн за 1 м 2У вартість входять стовпи, сітка, кріплення, пісок, щебінь, цемент, установка.
Огорожа майданчика для гри в волейболвід 495 грн за 1 м 2У вартість входять стовпи опорні, сітка, кріплення, ліси будівельні, монтажні роботи.


Переваги забору або огорожі з зварної сітки:

  1. Міцність і зносостійкість. У порівнянні з рабиці має незаперечні переваги.
  2. Ціна, прийнятна для господарського призначення.
  3. Легкість вироби, що дозволяє встановлювати без складних фундаментних укріплень.
  4. Простота монтажу.
  5. Оглядовість всій території. Слід підкреслити, що обмежені території зменшаться за рахунок наставлених перегородок, а візуально збільшуються.
  6. Чи не закриває світло, сонце, вітер, опади, що важливо для сільськогосподарських рослин.

забор из сварной сетки киев

Єдиний недолік в порівнянні з рабиці в тому, що на нерівному грунті раціональніше встановлювати гнучкий плетене огорожу, а не жорстку решітку з привареною дроту.

Натяжное огорожу з дроту кріпиться на стовпи. Секційний вид - вже готова конструкція з опорними стовпами і трубами. За рахунок створення виробником єдиної конструкції має більш естетично довершений вигляд. У натяжній варіанті, для досягнення цього ж ефекту, слід пофарбувати під колір опору.

Види огорож, що представляються компанією «Купізабор»:

  • Волейбольні конструкції, що відрізняються висотою і надійністю.
  • Огорожа з рабиці з ПВХ покриттям - бюджетний і міцний варіант.
  • Стандартний паркан з зварної сітки.
Наши работы:

[свернуть]

Ми виготовляємо також:

Ограждение строительных площадок

Ограждение строительных площадок

Стройка даёт новое жильё, помещение, эффектный дизайн, большие и радужные перспективы обновлений и обеспечения уюта. Но пережить такой процесс не просто. В первую очередь надо обеспечить ограждение строительной площадки или территории граничащей со строй объекто...
Навесы из поликарбоната

Навесы из поликарбоната

Навесы из поликарбонатаполучили широкую востребованность, как строительное решение по низкой цене, обеспечивающее крышу. Навесы для автомобиля, бассейна, беседки, балкона, входной группы удобны и практичны из поликарбонатав Киеве и прочих городах. Долго перечислять в...
Заборы из профнастила

Заборы из профнастила

Конкуренция и научно-технический прогресс приводит к созданию новых усовершенствованных строительных материалов. Забор из профнастила имеет неоспоримые преимущества — цена, качество, простота монтажа. Умельцам несложно будет установить такое ограждени...
Комбинированные Элитные заборы

Комбинированные Элитные заборы

Один из основных признаков дорогого статусного ограждения — комбинированный из разного материала забор. Как правило, комбинированные элитные заборы создаются по индивидуальным заказам, с условием идеального сочетания с архитектурой улицы и двора. Престиж и достат...

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

 

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\