Паркани з Катеринославського цегли ручного формування

Паркани з Катеринославської го цегли ручного формування можна купити, а також замовити установку в компанії «Купізабор». Ми зібрали штат висококласних фахівців з розробки, виготовлення і спорудження огорож різної складності. Досвід діяльності компанії поступово наближається до 20-річного рубежу. Отримані знання дозволяють нам рекомендувати паркани з Катеринославської го цегли ручного формування.

В даний момент, коли світ перезавантажений синтетикою і високими технологіями, писком моди вважається рукоділля. По-перше, це екологічне сировину. По-друге, паркан, який створений людською працею, а не верстатами і роботами, це шедевр будівельного майстерності, наповнений енергією людського життя. 'Паркани з цегли ручного формування' - тільки назва несе в собі якість, престиж, рівень достатку і можливостей власника.

Ціна на паркани з Катеринославського цегли ручного формування

Огорожа з Катеринославського цегли ручного формуваннявід 2530 грн за 1 м 2У вартість включені всі матеріали і роботи.


Особливості цегли ручного формування?

Дата офіційного відкриття Катеринославського заводу - 1879 рік. Це один з найстаріших представників ремесла на Українській землі. З 2009 року Дніпропетровський цегельний завод перейняв технологію і торгову марку історичного виробника.

заборы из екатеринославского кирпича

Особливості ручного формування:

  1. Ручна робота виділяється унікальним зовнішнім виглядом. Існує багато імітацій рукодільного майстерності, але ефект дає тільки справжній керамічна цегла.
  2. Природні компоненти, традиційний випал, людська праця, створюють дуже дорогий і мега популярний екостиль.
  3. Ефектна колірна палітра, що має схожість з меланжем.
  4. Теплова обробка в кільцевих печах значно збільшує довговічність, міцність і стійкість до атмосферних впливів.
  5. повітропроникний ость керамічного каменю. Віковий спосіб виробництва зберіг свою технологію, тому що здатний створити «дихаючі» стіни. Будинки з цього цегли відрізняються приємною атмосферою, за рахунок постійного повітрообміну. Паркани з Катеринославської го цегли - це вибір відбулися Замовників, які знають ціну якісних будівельних матеріалів.

Компанія «Купізабор» рекомендує замовити огорожі з екологічно чистих рукодільних блоків за ціною, значно меншою за реальну вартість натуральних матеріалів.

Наши работы:

Заборы из Екатеринославского кирпича

заборы ручной формовки

заборы из кирпича ручной формовки

заборы из екатеринославского кирпича купить

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\