Паркани з декоративного цегли з ковкою

Комбіновані паркани з декоративного цегли з ковкою - це робота, що вимагає професіоналізму від виконавця, і вище середнього бюджету для Замовника. Довіряти будівельним бригадам загального характеру такі роботи не варто. Тут присутній специфіка, яка відома тільки кваліфіковані м виробникам огорож. Компанія «Купізабор» займається зведенням огорож і парканів в Києві близько 17 років. Ми виконали величезну кількість замовлень, як стандартних, так і складних. Тому твердо заявляємо, що паркан з декоративного цегли з ковкою встановлюємо якісно, акуратно, і за розумну ціну.

Ціни на паркани з декоративного цегли з ковкою

Найменування

Ціна

Огорожа з декоративного цегли Фагот з куванням, висота 2000 мм

від 2150 грн за 1 м 2

У вартість входить:

 • пристрій свайно-ростверкових фундаменту з бетону П-3В-20 ТМ Ковальська,
 • декоративний цегла ТМ Фагот,
 • пісок річковий просіяний,
 • цемент М-500 ТМ Dyckerhoff,
 • пластифікатор розчину,
 • металеві секції з кованими елементами,
 • монтажні роботи по влаштуванню і будівництва паркану з виробничими роботами.


Ефектні дизайнерські рішення паркану з декоративного цегли з кованими виробами:

 1. Переглядається спорудження виконується з цегляних стовпів і заповненням куванням. Такий варіант прийнятний для офісів, особняків, установ. Ті, хто бажає позбутися від цікавих поглядів, засаджують територію біля огорожі рослинністю (ялиці, в'юнкі рослини, виноградники, чагарники). Найчастіше споруджують цоколь до 0,5 метра.
 2. Цілісні стіни з накладними кованими орнаментами з металу. Це один з найдорожчих і міцних видів.
 3. Цегляні стіни мають невеликі «вікна» з декоративною кування. Художній погляд дизайнера і думка замовника визначають форму, розмір, розташування. Естетично виглядають 'вікна' заповнені кучерявими рослинами.
 4. Верхня частина забору прикрашена кованим орнаментом. Може називатися 'парапетним'.

комбинированный забор из декоративного кирпича с ковкой

При вмілому і професійному підході дизайнерів і проектувальників комбіновані огорожі з декоративного цегли і кування стають предметом художнього архітектурного мистецтва. Статус і престиж особняка виділяється з першого погляду.

Такі споруди можуть ставитися як на стовпчасті, так і на стрічкові фундаменти. Цоколь стовпів і заповнення армується. Немає сенсу витрачати гроші на ковку, використовуючи при цьому рядовий цегла. Це як мінімум нонсенс. Облицювальний камінь буде краще, але саме декоративний додасть естетичну бездоганність.

Наши работы:

Забор из декоративного кирпича с ковкой киев

фотографий комбинированного забора из декоративного кирпича с ковкойготовый комбинированный забор из декоративного кирпича с ковкой

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\