Паркан з цегли фагот з профнастилом

Паркани з цегли з профнастилом - один з найпопулярніших, міцних і акуратних варіантів - комбінованих зборів. Основні переваги: колоритність, довговічність і надійність. Фарби, представлені виробниками профільованого листа, мають широкий діапазон. Кожному господарю хочеться оточити територію надійним і красивим огорожею, що не втомлює постійним доглядом і ремонтом. Паркан з цегли Фагот з профнастилом - ідеальне поєднання якості, ціни, експлуатаційного терміну.

Ціна на паркан з цегли фагот з профнастилом

НайменуванняЦінаУ вартість входить:
Паркан з цегли Фагот з профнастиломвід 1810 грн за м 2
  • влаштування фундаменту свайно-ростверкових з бетону П-3В-20 ТМ Ковальська;
  • установка опорних стовпів з приварюванням 3-х перемичок;
  • профнастил ПС-10 товщина металу 0,5 мм, матове виробництво Арселор;
  • капельник для фундаменту;
  • п-образна планка на верхню частину профлиста;
  • монтажні роботи.


Переваги комбінованого забору з профнастилом:

Залежно від того, який профнастил вибере Замовник, залежить ціна огорожі. Міцна основа з декоративного цегли (стовпи і цоколь) вимагає надійний фундамент, що забезпечує довговічність. Безумовно, монолітність підстави має вартість, але це необхідність, яка забезпечить Вас комфортним огорожею на багато років. Для середньої цінової політики - доцільний вибір. Замовляючи у нас комбінований паркан з профнастилом, Ви забезпечуєте себе актуальним і красивим парканом на довгу перспективу.

Забор из кирпича фагот с профнастилом

Переваги профнастилу в спорудженні комбінованих зборів:

  1. Профільований лист призначений для зведення зовнішніх конструкцій. Виріб розраховане на стійкість до атмосферного впливу. У приватних будинках це стіни і паркани. У багатоповерхових - балкони та прибудови.
  2. Найчастіше застосовують однотонний профнастил, можливий малюнок під камінь або дерево. Асортимент кольорів дозволяє отримати естетичне огорожу.
  3. Головне достоїнство профнастилу в якості будівельного матеріалу і ціною. Для тих Замовників, які передбачають строго обмежений бюджет - це відмінний вибір.
Основні особливості цегли Фагот

Найголовніша причина - тому що він подобається Замовникам якістю і декоративними властивостями. Це легкий (в порівнянні з продукцією інших виробників), морозостійкий (100 циклів), екологічно нешкідливий і довговічний будівельний матеріал. Для компанії, яка спеціалізується на будівництві парканів, важливим є той факт, що форма цегли має правильні геометричні пропорції (розбіжність до 5 мм). Важливо наявність 23-х кольорів в запропонованому виробником асортименті.

Наши работы:

Забор из кирпича фагот с профнастилом купить

забор из кирпича фагот с профнастилом киев

забор из кирпича фагот с профнастилом цена

забор из кирпича фагот с профнастилом заказать

абор из кирпича фагот с профнастилом недорого

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\