Паркан з цегли фагот з деревом

Паркан з цегли і дерева - комбіноване огорожу з традиційних екологічно чистих матеріалів. Паркани з цегли Фагот і дерева, мають лояльну ціну, і виділяються на загальному тлі вишуканістю. Доступність дерев'яного матеріалу пояснюється багатими природними ресурсами України. Життєвий досвід населення показав, що традиційні дерев'яні паркани не довговічні. Але красу і ефектність обробленої деревини не можна недооцінювати. Тому сучасні технології перейшли на більш міцне будівництво - комбіновані огорожі з цегли та дерева. Можливі ще варіанти з металом і каменем.

Ціна на паркан з цегли фагот з деревом

Назвавартістьопис
Паркан з цегли Фагот з деревомвід 2200 грн за 1 м²Колір цегли і дерева визначає Замовника на свій розсуд. У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Опис паркану з цегли Фагот з деревом

  1. Декоративний і міцний цегла Фагот ідеальний для побудови каркасу. Стовпи і цоколь є надійною конструкцією, з експлуатаційним терміном в безліч десятиліть. Завод Фагот славиться якістю і красою декоративного цегли. У представленому варіанті на фото проглядається фактура під обламані камінь.
  2. Вагомий каркас встановлюється на фундамент. Це забезпечує монументальність і грунтовність споруди. Грамотне зведення фундаменту, вироблене співробітниками нашої компанії, забезпечує вам років на 50 міцну базу для будь-якого оформлення стіни паркану. Наприклад: захочете поміняти дерево на який-небудь новий вид модного будівельного матеріалу, будь ласка. Основа міцна, а дерево, кування, скло, пластик, - на смак господаря.
  3. Модний дерев'яний паркан жалюзі поєднує в собі елегантну фактуру дерева, використовувану людиною з давніх-давен, і сучасний прийом декору. Дизайнери нашої компанії підібрали стильну колірну гамму темно-корічневог про дерева на тлі сірого благородного штучного каменю. Можливості розробки індивідуального оригінального дизайнерського рішення з дерева безмежні.

Купить забор из кирпича фагот с деревом

«Побудувати паркан» - на перший погляд, здається, це проста процедура. В реальності - складний багатоступінчастий процес, що вимагає кваліфікації, знання, досвіду. Не довіряйте свої гроші звичайним будівельним бригадам, вони майстри загального профілю, а в спорудженні огорож присутній специфіка. Звертайтесь до професіоналів!

Наши работы:

цена на забор из кирпича фагот с деревом

Цена забора из кирпича фагот с деревом

Купить забор из кирпича фагот с деревом цена

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\