Паркан з цегли фагот з арковими елементами в отворах

Паркан з цегли Фагот з арковими елементами в отворах виділяється в архітектурі оригінальними художніми рішеннями. Наша компанія, завдяки багаторічному досвіду створення огороджень, чудово розбирається в матеріалі і технологіях. Тому рекомендуємо найкраще - замовте паркан з цегли з арковими елементами в отворах. Це міцний і ефектний варіант. Прикраса куванням і натуральним каменем не завжди подобається Замовнику, до того ж має пристойну вартість. Щоб створити єдину композицію двору, особняка і огорожі, пропонуємо замовити паркан з цегли Фагот з арковими елементами в отворах, ціна якого більш прийнятна, ніж обробка натуральними каменями.

Ціна на паркан з цегли фагот з арковими елементами

Паркан з цегли Фагот з арковими елементамивід 2640 грн за 1 м 2У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Переваги цегли Фагот:

  1. Декоративна цегла Фагот відрізняється легкістю. До того ж існує пустотіла камінь, який ідеально підходить в тих умовах, де не варто навантажувати грунт, або замовник не планує витрачатися на міцний фундамент. Ще один плюс легкої ваги - менша вартість транспортування.
  2. Широка палітра кольорів дозволяє вибрати ідеальний колір паркану під особняк, або інший основний фактор.
  3. Виробник Фагот представляє асортимент фактур. Найбільш затребувана обробка під колотий камінь.
  4. Вапняк-черепашки чники - сировина для цегельних блоків, є екологічно чистим нетоксичним будівельним матеріалом.

Забор из кирпича фагот с арочными элементами

Переваги паркану з арковими цегляними елементами

Дизайнери нашої компанії, граючи на об'ємних рельєфах, виконують красиві візерунки з одного кольору; складають шахові комбінації різних кольорів. Представлений варіант на фото демонструє зразок арочної імітації на стіні огорожі. З одного боку, збережена цілісність і міцність споруди, що забезпечує надійність конструкції і шумоізоляцію. З іншого боку, створений арочний елемент. Арка актуальна протягом всієї нашої цивілізації, але зараз вона знаходиться на піку моди оформлення інтер'єру та екстер'єру. У дизайні закладена тонка взаємозв'язок луни тисячоліть і сучасних модних тенденцій.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\