Паркан з цегли Фагот

Цегла Фагот є одним з найбільш затребуваних при будові забору. Головні характеристики матеріалу: міцність, довговічність (близько 100 років), естетичний зовнішній вигляд. Паркани з Фагота виділяються різноманітністю колірних рішень і фактури. Наша компанія виконує різні дизайнерські рішення, в тому числі паркани з цегли Фагот і дерева. Чому так популярна ця марка? Тому що якість перевірено роками, досвідом, прикладами багатьох замовників. Купити паркан з цегли «Фагот» слід усім, хто хоче встановити огорожу раз і назавжди, забути про ремонти і про відхід.

Ціна на паркани з цегли Фагот у Києві

НайменуванняЦінаопис
Паркани з цегли Фаготвід 2475 грн за 1 м 2У вартість включено матеріал, робота і фундамент з бетону марки П-3В-20 (глибина 1200 мм).


Характеристики облицювальної цегли Фагот:

  • Морозоустойчівос ть не менше 50 циклів.
  • Чіткі геометричні пропорції і розміри, з розбіжністю, що не перевищує 0,5 мм.
  • Водопоглинання штучного каменю 6,3%.
  • Механічне напруження після якого руйнується структура - 350 кгс / м 2 .

Такі показники говорять про конкурентоспособ ності продукції на світовому ринку. Найголовніше для Замовника і його близьких людей - екологічна безпека матеріалу.

Компанія «Купізабор» пропонує різні проекти, в тому числі дизайнерську розробку під ваш зовнішній вигляд будинку або загальний вигляд території. Комбінація кольорів, фактур, доповнення дерева або металу, все це обговорюється з Замовником індивідуально. Безумовно, якщо Ви приймаєте доцільність спорудження з цегли Фагот, то про те, що потрібен якісний фундамент, немає необхідності наполягати.

Чому «Купізабор» рекомендує цегла Фагот?

У місті Красний луч Луганської області близько 30 років успішно працює завод Фагот. Підприємство займається виробництвом облицювальної цегли, який відповідає світовим стандартам якості. Секрет успіху полягає в унікальному обладнанні і власної сировинної бази. Вапняк-черепашник, який використовується як основний склад штучного каменю, що має необхідні характеристики, добувають в чітко визначених родовищах. Інженери і конструктора розробили спеціальне обладнання для цього заводу, яке не має аналогів на пострадянському просторі. В асортименті продукції представлені 23 кольору. Унікальна технологія відколу відбивається в багатому фактурном різноманітності.

Наши работы:
Забор из кирпича Фагот
кирпичнвый забор Фагот
Заборы из кирпича фагот в киеве
Заборы из кирпича фагот в киеве купить
[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\