Огорожа з триколірного цегли Фагот

Огорожа з триколірного цегли Фагот виділяється красивою відтінку гамою. З тим, що виробник надає широкий вибір фактур і фарб, забірний цегла легко підібрати в одній тональності. Будь-колер продуманий художниками і дизайнерами до дрібниць, він поєднується: з природою, архітектурою, металом, деревом, черепицею, металопрофілем. Замовити триколірний цегла для забору, значить забезпечити себе надійним огородженням, що не вимагає догляду. Атмосферні опади, вітер, пил, не здатні порушити гармонію заданих кольорів.

На фото представлений дизайн, що нагадує великий меланж, килим або осінній орнамент. Цоколь і стовпи виконані декоративним однотонним цеглою, що справляє враження окантовки або рамки, логічного обрамлення композиції. Приглушені тони максимально наближені до природних фарб, яке трапляється в природі, тому не викликають втоми і роздратування.

Ціна на паркан з триколірного цегли Фагот у Києві

Огорожа з триколірного цегли Фаготвід 2750 грн за 1 м 2У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Можливі комбінації трьох кольорів при зведенні забору з цегли Фагот:

  • Одна цеглина містить перехід трьох кольорів. У такому варіанті переважно застосовувати однотонні штучні камені для виділення малюнка кладки: стовпи, верх, низ, цоколь. Обмежувальні смуги по периметру задають початок і кінець триколірного цегли. Вони можуть виконуватися способом об'ємної кладки, так і підібрані однотонні контрастні кольору.
  • Три види цегли різних кольорів. В цьому випадку величезний вибір варіацій: гра на контрасті, на різнокольорових фігурах і орнаментах, викладка шахматкою, або геометричними пропорціями, і далі велике поле для творчості оформлювачів.

Забор из трехцветного кирпича Фагот

Чому ми рекомендуємо цегла торгової марки Фагот?

Тому що це якісний декоративний матеріал, який має високу міцність, стійкість до температурних режимів і механічних впливів. Виробник стежить за якістю товару, що видно відповідно заданих параметрів. Важлива для Замовників нетоксичність і екологічна безпека матеріалу. Слід виділити унікальну запатентовану заводом Фагот технологію виготовлення - гіперпресування .

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\