Огорожа з клінкерної цегли – кладка на розчині сірого кольору

У паркані з клінкерної цегли ТМ Євротон кладка виконана на розчині сірого кольору - це дорого, ефектно і акуратно. Більшість Замовників, бажаючи здешевити хід будівництва паркану, економлять, залишаючи з клінкеру тільки цоколь і стовпи. А заповнення виробляють з дерева, металевого паркану, кування або іншого матеріалу. У підсумку виходить теж ефектне огорожу.

На фото представлений варіант жовтого клінкеру на цоколі з червоного гранітного каменю (бутовий камінь). Такий вид фундаменту спочатку коштує дорожче, якщо порівнювати з бетонним. Але в підсумку Ви заощадите, нехай і не відразу, на обробці цоколя: укладанні пісковика, обробці плиткою, фарбувальних і штукатурних роботах і т. Д. Якщо Ви шукайте якісний, красивий, довговічний паркан, то рекомендуємо розглянути, і купити представлений варіант з клінкерної цегли. Нічого так не підкреслить архітектуру будинку і внутрішньої частини двору, як гармонійне поєднання природних кольорів і елітні будівельні матеріали. Такий вид огорожі прослужить не одному поколінню!

Ціни на паркани з декоративного цегли з кладкою на розчині сірого кольору

НазвавартістьУ вартість входить:
Огорожа з клінкерної цегли з кладкою на розчині сірого кольорувід 5040 грн за 1 м 2
  • влаштування фундаменту свайно-ростверків вого з бетону П-3В-20 ТМ Ковальська;
  • цегла клінкерна;
  • готова кладочна суміш сірого кольору;
  • клінкерні ковпаки на стовпи;
  • клінкерна е капельники на фундамент;
  • монтаж але будівельні роботи.


У чому переваги клінкерної цегли на сірій кладці?

- Звичайно в гармонії з навколишнім середовищем. Палітра забору наближена до природних кольорів.
- клінкерна цегла сам по собі гарний і довговічний. Це натуральний дорогий цегла на основі тугоплавкої глини і добавок з гірських порід, утворених при виверженні вулканів. Якість і декоративні властивості клінкерної матеріалу не перевищує жоден конкурент з природних складових.
- Готовий розчин кладки ТМ quick-mix максимально збільшить міцність будь-цегляної конструкції, акцентуючи увагу на кладці. Як правило, на один квадратний метр витрачається 50 кг готового розчину.
- У бездоганному зовнішньому вигляді на весь термін експлуатації. Після закінчення десятиліть, будь-які відколи не будуть явними і помітними, завдяки сірому тону. Розчин контрастних кольорів виділяє всі недоліки.

Будівельні технології, що виконуються компанією «Купи Забір», відпрацьовані багаторічною практикою, тому забезпечують якість і довговічність споруд!

Міцне огорожу можливо тільки на ґрунтовному фундаменті. Ми виробляємо свайно-ростверкових фундамент з бетону П-3В-20 ТМ Ковальська на глибині 1200 мм. Наступний етап - зведення стовпів і цоколя. Стовпи накриваються клінкерними ковпаками і крапельниками. Потім викладаються стіни. Останній етап - оздоблення цоколя. У прикладі на фото цоколь виконаний з червоного гранітного каменю. Укладання каменю - творчий процес, який створить неповторний декор Вашого особняка.

Протягом 16 років компанія на будівельному ринку займається зведенням різних парканів та огорож, розрахованих на будь-який бюджет. Звертаючись до нас, Ви захищаєте себе від дилетантства.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\