Огорожа з клінкерної цегли – кладка на білому розчині

Власність і особисте життя - сфери, яким необхідні чіткі межі від сторонніх. Протягом тисячолітньої історії людина споруджував паркани, що б захистити свою територію, і до сих пір це актуально. Компанія «Купізабор» пропонує ефектне і надійне рішення, - замовити паркан з клінкерної цегли на білому розчині. Такий вибір говорить про статус власника, естетичному оформленні двору, і доцільний вкладенні грошей. Кладочна суміш білого кольору максимально акцентує увагу на чудовому клінкерної цегли, який може собі дозволити далеко не кожен Замовник.

Ціни на паркани з клінкерної цегли

НазвавартістьУ вартість входить:
Огорожа з клінкерної цегли з кладкою на білому розчинівід 3520 грн за 1 м 2
  • влаштування фундаменту свайно-ростверків вого з бетону П-3В-20 ТМ Ковальська;
  • цегла клінкерна;
  • готова кладочна суміш білого кольору;
  • клінкерні ковпаки на стовпи;
  • клінкерна е капельники на фундамент;
  • монтаж но-будівельні роботи.


Чому варто купити паркан з клінкерної цегли?

Тому що це найміцніший цегла з мінімальним влагопоглощенієм і відмінними декоративними характеристиками:

  1. Він відрізняється більш дорогої рецептурою і технологією виробництва від керамічної і силікатної штучного каменю. Худа глина і мінеральні добавки магматичних гірських порід обробляються при 1300 ° С. Процес призводить до отримання максимального стеклофази, яка забезпечує водо- і морозостійкість вище норми.
  2. «Клінк» (нім.) - дзвінко. Дзвін видає тільки міцну цеглину. Матеріал виділяється навіть серед бетонних блоків по стійкості на стирання.
  3. Великий фактурний і колірної асортимент.

Чому саме білий розчин?

Клінкер - елітний цегла, кладку якого варто виконати ефектно. Спорудження паркану з цегли з білим розчином виконується з максимальною акуратністю, тому що переходить зі звичайного цементування, в розряд трудомісткого і дорогого майстерності. Готові кладочні суміші білого кольору поєднують в собі властивості необхідні для клінкерної цегли: розчин, не віддаючи вологу, забезпечує якісне зчеплення; морозостійкість на високому рівні. Ціна відповідає якості, але при дорогому цеглі це необхідна тратта.

Опис паркану з клінкерної цегли на білому розчині

Грунтовна конструкція зводиться на надійній основі. Ми виробляємо фундамент свайно-ростверкових з бетону П-3 на глибину 1,2 метра, що відповідає будівельним нормам і правилам. До того ж жорсткий фундамент і міцна стіна забезпечують звукоізоляцію і міцність, здатну витримати удар вантажного автомобіля. Клінкерна цегла вибирається відповідно до декоративним оформленням двору і будинку. В тон білої кладки виконані стовпи з білої цегли. Клінкерні ковпаки і капельники служать ефектним завершенням і захистом цегли від тривалого впливу атмосферних опадів. Безумовно, ціна за 1 м 2 не дешева, але результат виправдовує витрачені кошти.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\