Комбінований паркан з цегли Фагот з металевим парканом

Такий паркан простоїть кілька десятиліть, і забезпечить надійний захист Вашої території. Комбінований паркан з цегли Фагот з металевим парканом (Німеччина) - сучасний підхід до класичних будівельними технологіями за цілком прийнятну вартість. Металевий паркан встановити в Києві недорого можливо для всіх бажаючих, які звернуться в компанію «Купіpабор».

Сьогодні комбіновані паркани знаходяться на піку популярності, завдяки трендам дизайну і архітектури. Цегла кольору слонової кістки, і імітація коричневої дошки, природно вписуються в навколишнє середовище.

Ціна на паркан з цегли Фагот з металевим парканом

НазвавартістьУ вартість входить:
Паркан з цегли Фагот з металевим парканомвід 2090 грн за 1 м 2
  • спорудження свайно-ростверкових фундаменту;
  • кирпи ч Фагот з щільністю М-500;
  • штахетник (Німеччина) товщиною металу 0,55 мм, колір RAL-8019;
  • капельник для накриття фундаменту і крепі жи;
  • - монтажні роботи.


Надійний фундамент і цегла - якісно і надовго

Пройшли часи, коли криві і зіпсовані дерев'яні дошки вважалися нормою. Зараз в моді ефект і добротність. У цьому варіанті проглядається золота середина між надійністю і доцільністю.

  • Тільки якісний свайно-ростверкових фундамент забезпечить монументальна підставу під будь-який вид огорожі. Ми використовуємо бетон П-3В-20 ТМ Ковальська, споруджуючи основу фундаменту на глибині промерзання грунту 1200 мм, що обгрунтовано будівельними нормами і правилами.
  • Кладка виконана з декоративного цегли Фагот, який зроблений вітчизняним підприємством, що відповідає європейським стандартам якості. Для кожного Замовника в індивідуальному порядку матеріал підбирається поєднується із загальним стилем дизайну екстер'єру. Представлена різновид колірних рішень дозволяє вибрати потрібний варіант. На нашому складі в Києві завжди цегла в наявності!
  • Стовпи і фундамент накриваються захисними ковпаками і крапельниками, що забезпечує захист забору і будови від метеоумов.

Комбинированный забор из кирпича Фагот Киев

Металевий паркан має незаперечні переваги над традиційною деревиною, головне з яких - невисока вартість

Правильні геометричні форми, гладка поверхня, кольорова палітра, створюють естетичне перевагу. Міцний і зносостійкий метал оброблений полімерним складом, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Такий матеріал не вимагає постійного догляду і ремонту. Оновлення кольору, можливо, буде потрібно через 30 років, або за бажанням власника. До того ж металевий паркан має легку вагу, який в нашій фундаментальної конструкції не грає принципової ролі.

Об'єднуючи фундаментальність і сучасні легкі будматеріали, Ви знаходите золоту середину, - якісне огорожу за розумну ціну.

Наши работы:

купить комбинированный забор

Комбинированный забор с металлическим штакетником

Комбинированный забор из кирпича Фагот цена

Комбинированный забор из кирпича Фагот купить

Комбинированный забор из кирпича Фагот заказать

купить комбинированный забор из кирпича Фагот

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\