Паркани з сітки рабиці

Сітки - це найпоширеніший вид парканів та огорож. Огородження з сітки застосовують, коли необхідно швидко захистити великі (і не дуже) площі, щоб на територію проникав сонячне світло і повітря. Найчастіше сітки служать для огородження спортивних майданчиків, сільськогосподарських угідь, тимчасових огорож, дачних ділянок, промислових територій, для внутрішнього поділу ділянки і побутових потреб. Низька собівартість матеріалів і простота монтажу визначають великий попит на сітку.

Ціни на огорожі з сітки рабиці

Назвавартістьопис
Огорожа з сітки рабиці висотою 1500 ммвід 180 грн за 1 м 2У вартість входять стовпи, сітка, кріплення, пісок, щебінь, цемент, установка.
Огорожа з сітки рабиці висотою 1700 мм, 1800 мм, 1900 мм, 2000 ммдоговірнаУ вартість входять стовпи, сітка, кріплення, пісок, щебінь, цемент, установка.


Переваги парканів з сітки:

  • Низька ціна.
  • Світло- і воздухопропускаемость.
  • Незначна парусність.
  • Довговічність і відсутність особливого догляду.
  • Швидкість і простота установки.

Заборы из сетки рабица заказать

Сітка рабиця - це найпопулярніша плетені металева сітка для огорож. Кожна людина хоч раз бачив її - об'ємна сітка з ромбічної осередком. Відрізняється високою міцністю і довговічністю. У сітки рабиці дві основні характеристики - це розмір осередки і товщина дроту, з якої свита сітка. Зараз випускається сітка рабиця, яка не тільки захищена від корозії оцинкуванням, але і спеціальним полімерним покриттям, яке не тільки значно подовжує термін служби сітки, а й значно покращує зовнішній вигляд.

Паркани з інших видів сітки

Зараз набирає популярність зварна сітка (евросетка) і плоска сітка з прямокутною осередком. Як правило, такі сітки покриті полімерними матеріалами для продовження терміну служби. Відрізняються такі сітки сучасним зовнішнім виглядом і різноманітністю форм. Зварна сітка має велику жорсткість, ніж сітка рабиця, в тому числі з зварної сітки існують цілісні жорсткі секції для швидкого монтажу. Зварна сітка дорожче, ніж сітка рабиця, так само необхідно стежити за якістю зварної сітки, адже в неякісної сітці місця зварювання можуть бути вогнищами корозії.

Ціни на сітки в Києві

Ціна на паркан із сітки одна з найнижчих. Як правило, сітки мають два конструктиву - це кріплення сітки або секцій з сітки на несучих стовпах. Секції з сітки дорожче, але вони надають сітці жорсткість по периметру секції. Ми раді запропонувати вам великий асортимент сітки для забору різних виробників за низькими цінами. Ціна на паркан із сітки в Києві у нас починається від 165 грн за погонний метр і в будь-якому випадку розраховується індивідуально. Так само можливе будівництво огорож з колючого дроту і інших заграждающих огорож.

Наши работы:

[свернуть]

Ми виготовляємо також:

Заборы из кирпича

Заборы из кирпича

Заборы из кирпича – это красивые, надежные ограждения, которые украсят любой фасад. Последние столетия кирпич прочно вошел в строительную среду благодаря своим уникальным качествам: исключительной долговечности, удобстве при кладке, большому разнообразию...
Заборы из колотых блоков

Заборы из колотых блоков

Установив ограждение, имитирующее натуральный камень, из строительных блоков для забора, Вы решаете вопрос лет на 50. Компания «Купизабор» предлагает разные варианты материалов и проектов. Бетонные блоки с имитацией натурального камня — отличное решение...
Ворота и калитка из профнастила

Ворота и калитка из профнастила

Одно из самых выгодных решений при сооружении любого забора это заказать калитку и ворота из профнастила в Киеве. Такой вариант относится к бюджетным, но качественным решениям ограждения территории. Если у Вас уже забор установлен, или находится только ...
Навесы из поликарбоната

Навесы из поликарбоната

Навесы из поликарбонатаполучили широкую востребованность, как строительное решение по низкой цене, обеспечивающее крышу. Навесы для автомобиля, бассейна, беседки, балкона, входной группы удобны и практичны из поликарбонатав Киеве и прочих городах. Долго перечислять в...

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\