Забір на фундаменті з профнастилу

Огорожа з профнастилу з фундаментом за прийнятною вартістю з високою якістю, завжди можете розраховувати на компанію «Купізабор». Безумовно, самий бюджетний варіант будується без основи. Але довговічність і надійність стоять зусиль і витрачених грошей. Фундамент під огорожу з профнастилу в Києві істотно збільшить експлуатаційний термін, а значить, заощадить ваші ресурси.

Сучасні будівельні матеріали виробляються якісно і з перспективою, тому рекомендуємо зробити фундамент для паркану з профнастилу. Наша команда співробітників - майстри високого класу, до того ж компанія володіє всім необхідним оснащенням. Якщо Ви вирішите замовити паркан з профнастилу з стрічковим фундаментом - ми команда професіоналів легко і оперативно виконаємо поставлене завдання.

Ціна на паркан з профнастилу на фундаменті

НазваЦінаопис
Економ варіант з фундаментомвід 425 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.
Огорожа з профнастилу стандартний варіант з фундаментомвід 535 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.
Огорожа з профнастилу Еліт варіант з фундаментомвід 635 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.


Опис паркану з профнастилу на фундаменті

На фото проглядається традиційна технологія зведення стрічкового фундаменту: троншея, опалубки, стовпи, бетон. Після висихання фундаменту споруда готова до установки конструкції. Слід підкреслити, що бетонний цоколь накривається захисним шаром ідентичним профнастилу, що створює стійкість до атмосферних явищ. До стовпів приварюються три лаги з труби профільної 40 * 20 * 2 мм (верх, низ, середина), для ґрунтовного з'єднання конструкції з листами.

Зверніть увагу! На відкритій місцевості високого паркану може виникнути ефект парусного вигину і крутіння від вітру. Тому висоту, і інші особливості зведення, може грамотно визначити тільки фахівець.

Причини, що говорять про необхідність зведення фундаменту:

  • Типи грунту мають різні характеристики. Для установки забору необхідно провести геологію ділянки, яке покаже ступінь просідання під час перепадів температур і вологості. Фундамент максимально стабілізує вплив змін в грунті.
  • Ці ж дослідження покажуть рівні грунтових вод. Слабкий грунт з прилеглої водою просідає під вагою навіть легкого забору. Вода, під час сезонних переходів може підмивати паркан.
  • При територіальній близькості з транспортними магістралями, відбувається усадка землі від вібрацій.
  • Нерівний ландшафт ділянки з перепадами від 500 до 2000 мм, для утримання зміщення грунту під час опадів.
Наши работы:

Забор на фундаменте

Забор на фундаменте из профнастила Киев

Забор на фундаменте из профнастила купить

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

 

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\