Паркани з профнастилу без фундаменту – економ

Досить часто виникає ситуація, коли необхідно побудувати паркан з профнастилу дешево. Наша компанія пропонує великий асортимент парканів, один із самих бюджетних варіантів глухих огорож - дешеві паркани з профнастилу. Кількість матеріалу і трудомісткість роботи, є визначальними факторами для ціноутворення. Паркани з профнастилу виходять недорого, якщо не зводити фундамент, і не облаштовувати цоколь. Для людей, які знають основи будівництва, процедура споруди можлива власними зусиллями. Для більшості, не мають часу і навичок споруди огорож, компанія «Купізабор» пропонує купити паркан з профнастилу дешево.

Ціна на паркани з профнастилу без фундаменту

Назвавартістьопис
Економ варіант без фундаментувід 355 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.


Характеристика бюджетного паркану з профнастилу

  1. За правилами необхідне розуміння про те, на якому грунті Ви збираєтеся зводити огорожу. Так само важливо зміцнити фундамент і забезпечити чистий і сухий ділянку під будовою. У нашому варіанті фундамент відсутній.
  2. Стовпи зміцнюються в ямах бетоном, чим глибше, тим міцніше, мінімум 80 см. Верх стовпів закривається заглушками. Це невеликі витрати, що дають великий ефект ізносоустойчівос ти металевих труб.
  3. Для закріплення листів профнастилу необхідні лаги. Кількість розраховується по довжині паркану. У бюджетному варіанті можна влаштувати вгорі і внизу опори. Більш міцну основу споруджується з трьох і більше смуг.
  4. Останній етап - закріплення профнастилу. Виконується за допомогою зварювання або болтів.

Забор из профнастила - эконом вариант без фундамента

Який потрібен профнастил для забору?

Від 0,5 см в товщину. Тонкий лист не розрахований на вертикальне навантаження, з плином часу буде відбуватися деформація. Найтовстіша лист краще зміцнювати на більш надійний фундамент. Тим, хто самостійно будує, рекомендуємо приділити час на вивчення видів покриття, і більше дізнатися про виробників.

Здійснюючи у нас замовлення, Вам немає необхідності дізнаватися всі нюанси. Ми вже маємо достатній досвід і кваліфікацію.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\