Огорожа з профнастилу з цегляними стовпами ТМ Фагот

Комбінований паркан з профнастилу і декоративного цегли Фагот - естетичне і довговічне огорожу. Профнастил являє собою міцний металевий лист із захисним покриттям, що має великий асортимент кольорів. Поєднання з фактурним цеглою призводить до отримання стильного, модного забору за прийнятною ціною. Якщо Ви роздумуєте над тим, яке огорожу встановити, то рекомендуємо звернути увагу на комбінований паркан з профнастилу і цегли Фагот. Фундамент, цоколь стовпи, виконані з цегли; заповнення прорізу з профнастилу. Обидва матеріали є пожежостійкість і і довговічними в експлуатації.

Ціна на паркан з профнастилу з цегляними стовпами ТМ Фагот

НазваЦінаопис
Огорожа з профнастилу на фундаменті з цегляними стовпами із цегли ТМ Фаготвід 1815 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.


Переваги профнастилу в спорудженні забору

Міцність листа визначається декількома шарами:

- тонколистовий сталевий прокат,

- цинкове антикорозійне покриття,

- конверсійний шар,

- грунтовка,

- лакофарбова обробка.

Грамотно встановлений, нашими фахівцями, лист прослужить в паркані років 20-40. Якщо дилетанти, що працюють з профнастилом, порушують шари, то виріб втрачає свою цілісність і швидко приходить в непридатність. Невисока ціна матеріалу при відмінній якості влаштовує всіх Замовників, тому що економить бюджет. Товстий лист витримує значні навантаження. Головне достоїнство для дизайнерів - великий вибір асортименту. Залежно від того, який цегла вибере Замовник, ми підберемо ідеальне поєднання або красиві тональності.

Переваги цегли Фагот для комбінованого забору з профнастилом

Для створення естетичного оформлення виробник представляє великий асортимент фактур і кольорів. Висока міцність цегли забезпечує довгострокове використання споруди (близько 50 років). Камінь витримує 100 циклів розморожування і заморожування в лабораторних посилених умовах, на практиці більшу кількість. Ця цегла призначений для будівництва добротних зборів. Точність геометричних пропорцій дозволяє створювати акуратні й чіткі споруди.

Комбінований паркан з профнастилу і цегли - це елегантне і міцне огородження Вашої власності.

Наши работы:
Забор из профнастила с кирпичными столбами ТМ Фагот
Комбинированный забор Комбинированный забор из профнастила и кирпича «Фагот»
[свернуть]

 

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\