Огорожа з профнастилу – еліт

Огорожа з профнастилу еліт - це якісне і грамотне будівництво, з дотриманням всіх норм, акуратною обробкою торця і верху. Великою перевагою еліт паркану з профнастилу - забезпечення глухої стіни для захисту від злодіїв, шуму, цікавих спостерігачів, собак і котів. Якщо низ огорожі не закрите, то непроханих гостей може бути досить багато; а також проникає вітер, стічна вода і всякого роду сміття. Запропонований варіант забезпечує максимально можливе від профнастилу якість в найповнішому і вигідному світлі.

Ціна на елітний паркан з профнастилу

Назвавартістьопис
Огорожа з профнастилу Еліт варіант з фундаментомвід 635 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.


 

Опис елітного паркану з профнастилу

Ми пропонуємо як варіант з фундаментом, так і без. Вибір Замовника впливає на собівартість роботи. Міцна основа потрібна на пухкому грунті з високим рівнем грунтових вод. Найчастіше, стрічковий фундамент з гідроізоляційних й обробкою. Без фундаменту проводиться міцний монтаж стовпів з цементом і щебенем. Металеві труби встановлюються на надійну глибину.

  1. На фотографіях цієї сторінки видно стрічковий фундамент, закритий від атмосферного впливу. Висота цоколя забезпечує стік води і талого снігу. Надійний цоколь необхідний для близького розташування зі стіною забору.
  2. До металевих трубах кріпляться лаги. В елітному варіанті відбувається кріплення трьох і більше горизонтальних смуг. Можливе об'єднання лаг зі стовпами встик, з боку або за допомогою власників.
  3. З'єднання профнастилу з каркасом виконується якісним матеріалом, що забезпечує стійкість до атмосферного і температурного впливу.
  4. Верх захищений накриттям.
  5. Ретельно обробляються кути забору.

Забор из профнастила Элитный

«Купізабор» має 16-річний досвід роботи в будівництві споруд. Ми порадимо найкращий і перевірений матеріал, за розумною вартістю. Правильно споруджений паркан витримає багато десятиліть.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\