Огорожа з профнастилу без фундаменту – стандартний

Стандартний паркан з профнастилу володіє великими перевагами на тлі всіх огорож - бюджетна вартість і швидкий монтаж. Огорожа з профнастилу має безліч варіацій, стандартний варіант без фундаменту - одна з найбільш нескладних конструкцій. Якщо у Вас багато часу, золоті руки, і бригада помічників, то цілком можливо самому звести. Але якщо якась умова відсутня, то звернувшись в нашу компанію, Ви значно швидше і безпроблемно купите якісний і надійний паркан з профнастилу, стандартний варіант без фундаменту.

Ціна на паркан з профнастилу без фундаменту

Назвавартістьопис
Огорожа з профнастилу стандартний варіант без фундаментувід 385 грн за 1 м 2З урахуванням матеріалів і робіт.


 

Характеристика бюджетного паркану з профнастилу

  1. За правилами необхідне розуміння про те, на якому грунті ви збираєтеся зводити огорожу. Так само важливо зміцнити фундамент і забезпечити чистий і сухий ділянку під будовою. У нашому варіанті фундамент відсутній.
  2. Стовпи зміцнюються в ямах бетоном, чим глибше, тим міцніше, мінімум 80 см. Верх стовпів закривається заглушками. Це невеликі витрати, що дають великий ефект ізносоустойчівос ти металевих труб.
  3. Для закріплення листів профнастилу необхідні лаги. Кількість розраховується по довжині паркану. У бюджетному варіанті можна влаштувати вгорі і внизу опори. Більш міцну основу споруджується з трьох і більше смуг.
  4. Останній етап - закріплення профнастилу. Виконується за допомогою зварювання або болтів.

Забор из профнастила без фундамента

Який потрібен профнастил для забору?

Від 0,5 см в товщину. Тонкий лист не розрахований на вертикальне навантаження, з плином часу буде відбуватися деформація. Найтовстіша лист краще зміцнювати на більш надійний фундамент. Тим, хто самостійно будує, рекомендуємо приділити час на вивчення видів покриття, і більше дізнатися про виробників.

Здійснюючи у нас замовлення, Вам немає необхідності дізнаватися всі нюанси. Ми вже маємо достатній досвід і кваліфікацію.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\