Комбіновані паркани з профнастилу

Зараз з'явилася величезна кількість нових технологічних рішень для огорож ділянок, виробничих територій. І все ж один з кращих огорож - це огорожі з профнастилу. Це відмінні огорожі для Вашої ділянки, або комерційного об'єкта. Вони мають безліч переваг перед будь-якими іншими збірними матеріалами. Але про все по порядку.

Вартість паркану з профнастилу від 355 до 1815 грн за 1 м²

Остаточна вартість залежить від обраних Замовником матеріалів


Будівництво парканів

Будівництво огорож з профнастилу - досить простий процес, якщо слідувати технології установки. В принципі, якщо мати достатню кількість будівельних навичок, побудувати паркан з профнастилу можна і самостійно. Однак, є технічні правила. Паркан - як і будь-яка будівельна конструкція повинна мати несе фундамент. Можна побудувати паркан на стрічковому фундаменті, ленточно- пальовій фундаменті, гвинтових палях. Від правильно обраного підстави фундаменту і буде залежати термін служби Вашого огражденія.Для цього необхідно провести ряд підготовчих робіт включають в себе: визначити сипкість грунтів, провести геодезію ділянки, вимірювальними приладами заміряти нерівності рельєфу, після визначити потрібну марку бетону як правило це П-3В- 15 тоді основа огорожі буде надійна і довговічна. Несучі конструкції можуть бути виконані з металу, цегли, каменю, дерева. Найчастіше вибирають труби з металу прямокутного перетину. Готовий каркас забору необхідно очистити від маслянистих плям і пилу у вигляді іржі, антикорозійними, потім, провести фарбувальні роботи, краще нанести два шари фарби. На готовий каркас закріпити листи оцинкованими саморізами, тут радимо не економити, дешеві саморізи оцинкованими не бувають.

Плюси і мінуси огорож з профнастилу

забор из профнастила под ключ

Профнастил - це листовий матеріал із сталі, в оцинкованому покритті з полімерним напиленням. Сталевий холоднокатаний лист, який є по суті основою матеріалу, покривається цинковим покриттям проти корозії. Полімерний матеріал буває різний, з найрізноманітнішою фактурою і різними колірними рішеннями. Наша компанія готова поділитися досвідом. Один з найбільших плюсів огороджень із профнастилу - це швидкий монтаж огорожі, економічно виправданий невисокою вартістю. Профнастил для забору - легкий, простий в обробці, транспортуванні і установці матеріал. Монтаж паркану з профнастилу обходиться практично без відходів. Тому скорочуються витрати на закупівлю зайвого матеріалу за рахунок власного виробництва, у нас Ви можете замовити розміри листів будь-якої висоти. До плюсів так само можна віднести виняткову довговічність і відмінний зовнішній вигляд паркану з профнастилу.

Плюси огорож з профнастилу:

  • невисока вартість,
  • зручність монтажу,
  • довгий час служби при відсутності трудомісткого догляду,
  • гарантія 25 років,
  • презентабельний зовнішній вигляд.

Мінуси паркану з профнастилу:

  • велика парусність, але це стосується об'єктів на відкритій місцевості, в таких випадку не рекомендується встановлювати паркан вище 3 м;
  • тонкий металевий лист не здатний витримати значне силовий вплив.
Паркани з профнастилу. На що варто звернути увагу?

Дешевые заборы из профнастилаЗамовляючи послугу будівництва огорож з профлиста необхідно враховувати кілька нюансів. Перш за все зверніть увагу на профнастил, кількість цинку на кв. м² - від цього залежить корозійна стійкість. Дізнайтеся всі подробиці конструкції огорожі, подивіться на зразок профнастилу, необхідно до початку робіт вибрати покриття і колір листів. Так само варто звернути увагу на матеріали кріплення профнастилу - саме вони доставляють найбільше клопоту, іржавіючи згодом. Складіть договір відповідальності між Підрядником та Замовником, узгодьте початок і кінець будівництва, попросіть надати графік виконання і виконання робіт.

Дешеві паркани з профнастилу - доступна ціна

Як правило, всі хочуть заощадити. Однак економити потрібно зі знанням справи. Низька ціна на паркан з профнастилу таїть в собі багато «сюрпризів». По-перше, швидше за все це низька якість опорних стовпів, перемичок, кам'яного стовпа не заглушені від попадання опадів, що спричинить в мінусову температуру розрив труби по звареному шву, низька якість профнастилу і кріпильних матеріалів. По-друге додаткові приховані витрати. У нас на паркани і огорожі з профнастилу ціна складена абсолютно збалансовано, для того, щоб ви отримали надійне і красиве огорожу з профнастилу, яке прослужить вам довгі роки радуючи Вас.

Наши работы:

забор из профнастила

забор из профнастила цена

забор из профнастила киев

забор из профнастила цена киевская область установка

Дешевые заборы из профнастила

комбинированные заборы из профнастила в киеве

Забор из профнастила

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\