Паркани з композитної дошки

Власникам особняків і заміських будинків не потрібно пояснювати важливість якісного та надійного загородження навколо території. Ідеальний варіант, коли воно не тільки виконує свою пряму функцію - захищає від сторонніх очей і непроханих гостей, але і привабливо зовні, невибагливо у догляді і коштує відносно недорого. Відкриємо секрет - таке цілком можливо завдяки використанню сучасного інноваційного матеріалу - декинга.

забор из дпк

Для тих, хто чує про нього вперше, пояснимо - це деревно-полімерна дошка, іменована ще террасной. Раніше вона використовувалася в основному для виготовлення підлогових покриттів. Однак якість і довговічність наштовхнули виробників на думку почати випуск таких виробів і для інших цілей.

Паркани з декинга - це можливість створити стильне і надійне загородження з чудовими експлуатаційними характеристиками. У порівнянні з іншими варіантами, в декінг є ряд незаперечних переваг. Давайте дізнаємося, що представляє собою таке рішення і чому, встановлюючи паркани і огорожі з деревинно полімерного композиту , Можна на довгі роки забути про витрати на догляд за ними.

Ціна на паркани з ДПК

Вартість огорожі залежить від декількох параметрів, тому ціна прораховується в кожному проекті індивідуально. Важливо враховувати особливості грунту, висоту конструкції, обрані матеріали та спосіб монтажу. Для того, щоб уточнити всі ці параметри, наші фахівці виїжджають на об'єкт.


Головні плюси і характеристики матеріалу

Достойно оцінити всі плюси і користь від покупки продукту можна, тільки розібравшись, що він із себе представляє. Зрозуміти, чому сьогодні настільки вигідно встановити паркан з терасної дошки, Київ і інші міста зможуть, ознайомившись з унікальними характеристиками матеріалу.

забор из террасной доски забор из террасной доски

Ключові переваги

Виріб складається з подрібненої деревини, полімеру (полівінілхлориду) і сполучних компонентів. В результаті такого з'єднання на виході виходять такі властивості, якими володіють паркани і огорожі з ДПК:

 • Стійкість до зовнішніх впливів - температурні перепади, підвищена вологість і надмірна спека матеріалу не страшні;
 • Дошки не бояться прогинів, стійкі до механічних впливів;
 • Відсутня гниття і пошкодження грибком;
 • Не потрібно додатково обробляти в процесі експлуатації - композитний паркан не потребує просочення, його не потрібно лакувати або періодично фарбувати;
 • Простота догляду - для видалення пилу досить змити її водою за допомогою шланга;
 • Висока стійкість кольору до вигоряння, виключені висихання або розтріскування.
 • Довговічність - паркан з деревинно-полімерного композиту, ціна якого не настільки висока в порівнянні з його якістю, може перебувати в експлуатації більше 30 років.
 • Широкий вибір за кольором, розмірами, дизайну;
 • Безпека композитного складу для здоров'я людини, що підтверджено відповідними документами.

Особливості монтажу паркану з терасної дошки в Києві

При здійсненні монтажних робіт слід враховувати особливості матеріалів і їх призначення:

 • ДПК може відрізнятися по щільності і міцності. Для огорож досить використовувати пустотілі недорогі вироби - це знижує собівартість.
 • Краще монтуються дошки, що мають стикувальні пази. В такому випадку складність монтажу - мінімальна.
 • При горизонтальному способі установки не обов'язково монтувати внутрішній каркас - досить кріплення до опор.

забор из древесно-полимерного композита цена

Порівняємо паркани з деревинно полімерного композиту (ДПК) з іншими

заборы и ограждения из дпк

Давайте спробуємо порівняти з варіантами, виготовленими з інших конкуруючих матеріалів.

Почнемо з дерева. Дерев'яні огорожі та паркани схильні до гниття, в них можуть завестися всілякі мікроорганізми. Крім того, дерево може почорніти, фарбу на таких зборах потрібно регулярно оновлювати. Огорожа з композитної дошки позбавлений таких недоліків.

Вироби з металу виглядають переконливо, проте коштують досить не дешево. Істотним недоліком є те, що вони схильні до корозії. Така проблема абсолютно не турбує людей, які встановили паркан з терасної дошки. Ціна такого виробу вийде набагато нижче, ніж при виборі металевого.

Цегла традиційно використовують для зведення загороджень, але вартість такого споруди буде значною. Та й займатися кладкою цегли складніше - цей процес краще довірити професійним будівельникам. Інша справа паркан з ДПК - ціна набагато нижче, а встановити огорожі з композитної дошки можна і самостійно.

забор из террасной доски цена

Відзначимо також інші відмітні риси і переваги перед конкурентами:

 • Воєдино з'єднані кращі якості деревини і полімерів. Виготовляючи штахетник з ДПК, в дошки можна забивати цвяхи, пиляти, стругати.
 • Купити паркан з терасної дошки - вигідно. Порівнюючи сукупні витрати на придбання й обслуговування за весь період експлуатації, металеві, цегляні, дерев'яні вироби обійдуться набагато дорожче. Слід врахувати, що вибираючи в якості альтернативи композитний варіант, вартість установки і витрати на утримання вийдуть набагато менше.
 • Композитні декоративні огорожі стійкі до появи тріщин, виникнення сколів або зламів. Надійність і високий рівень споживчих характеристик оцінили багато покупців, тому вибирають паркан з ДПК Київ, Харків, Львів та інші міста України.

Де купити паркан з терасної дошки в Києві і Україні

забор из террасной доски киевМи пропонуємо замовити їх у нас в компанії «Купізабор» - ціна і асортимент дозволять зробити вдалу покупку. Доставляємо замовлення по всій київській області. Вибираючи нашу компанію, Ви вигідно придбаєте паркани з ДПК. Київ знає: ціна у нас найнижча.

Ми виготовляємо також:

Заборы из колотых блоков

Заборы из колотых блоков

Установив ограждение, имитирующее натуральный камень, из строительных блоков для забора, Вы решаете вопрос лет на 50. Компания «Купизабор» предлагает разные варианты материалов и проектов. Бетонные блоки с имитацией натурального камня — отличное решение...
Заборы из сетки рабица

Заборы из сетки рабица

Заборы из сетки – это самый распространенный вид заборов и ограждений. Ограждения из сетки применяют, когда необходимо быстро оградить большие (и не очень) площади, чтобы на территорию проникал солнечный свет и воздух. Чаще всего заборы из сетки служат для огражде...
Заборы из профнастила

Заборы из профнастила

Конкуренция и научно-технический прогресс приводит к созданию новых усовершенствованных строительных материалов. Забор из профнастила имеет неоспоримые преимущества — цена, качество, простота монтажа. Умельцам несложно будет установить такое ограждени...
Заборы из поликарбоната

Заборы из поликарбоната

Заборы и ограждения из поликарбоната – это сравнительно новый вид ограждений для нашей страны. Эти конструкции относятся к комбинированным заборам, потому как применяются совместно с другими материалами – металлом, пластиком, деревом и др. Поликарбонат — лис...

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73

(044)209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\