Забір Китайська стіна суцільної

Забір Китайська стіна суцільної - це міцне і грунтовне споруда, що має прийнятну ціну. Компанія «Купізабор» - професійний і надійний партнер в сфері будівництва якісних огорож. Забір, виконаний у вигляді суцільної стіни з кам'яних блоків, є відмінним захистом від цікавих очей, непроханих гостей, вуличного шуму, поривів вітру. З одного боку, паркан Китай стіна суцільної варто купити, щоб максимально убезпечити свою власність. З іншого боку, деяких Замовників бентежить закритість території. Тут кожному господарю вирішувати самостійно. Якщо Вам необхідно убезпечити власне житло в людному місці, то паркан суцільною стіною в Києві - добротна перешкода від зазіхань на приватну власність і життєдіяльність.

Ціна на паркан "Китайська стіна"

Назвавартістьопис
Забір «Китайська стіна» суцільнийвід 1870 грн за 1 м²Колір блоків може бути різним, фундамент заглиблений на 1200 мм, у вартість включено будівельні матеріали і роботи


Забор Китайская стена сплошной Киев

Особливості побудови суцільного паркану Китайська стіна

  1. Обгрунтованість і монументальність споруди вимагає зведення міцного фундаменту. У запропонованому на фото зразку - 1,20 м глибиною. Використовують два типи фундаменту стрічковий або стовпчастий. Стрічковий дорожче і надійніше. Стовпчастий дешевше і застосовують для пустотілих легких блоків.
  2. У незастиглий бетонний розчин фундаменту вставляють вертикальну арматуру, яка служить опорою забору. Для виділення колонних блоків в кладці купується спеціальний формат, або інший дизайн.
  3. Стіни огорожі з колотого блоку викладаються значно швидше, ніж кладка з цегли. Тобто для Замовника вигода в скороченні термінів і ціною за роботу.
  4. Зверху паркан накривається продуманої кришкою.

Перевага зборів з колотих блоків

Замовляючи це варіант ви забезпечуєте себе якісним огорожею за прийнятну ціну, значно меншу, ніж необхідну для викладки цегли або натурального каменю. Виробники бетонних блоків створюють зовнішній вигляд продукції, максимально відповідний естетичним вимогам. Популярний дизайн під сколений штучний камінь. Споруджуючи дорожчу огорожу, люди привертають увагу злодіїв, що вимагає серйозну додаткову систему безпеки. У нашому випадку, паркан з колотих блоків хоч красивий і сучасний, але не виділяється пафосом, багатством на показ.

Експлуатаційні та фізико-механічні кі характеристики блоків на високому рівні. Встановлюючи Китайську стіну з блоків, ви споруджуєте надійну огорожу років на 50.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\