Огорожа з колотих блоків з цеглою Антик

Огорожа з колотих блоків з цеглою Антик пропонує вашій увазі компанія «Купи паркан». Культурно-истори чеський спадщину попередніх цивілізацій збереглося у вигляді предметів побуту і архітектури з твердих гірських порід. Майстерність пішли в літа культур має колосальну цінність. Тому паркан з колотих блоків з цеглою Антик варто купити для естетичного оформлення Вашої території. Античний стиль асоціюється з шедеврами Стародавнього Риму і Древньої Греції, які володіли майстерністю обробки каменю. Огорожа з колотих блоків з цеглою Антик в Києві представляє зв'язок між минулими століттями і сучасними технологіями будівельних матеріалів.

Ціни на паркан з колотих блоків з цеглою Антик

Огорожа з колотих блоків з цеглою Антиквід 2580 грн за 1 м 2Колір блоків може бути різним, фундамент заглиблений на 1200 мм, у вартість включено будівельні матеріали і роботи


Забор из колотых блоков с кирпичем Антик

Переваги паркану з блоків з цеглою Антик

Блоки та цегла є міцні штучні камені, здатні витримати багато десятиліть експлуатаціонног про терміну. Декор під колотий камінь створює імітацію натуральних каменів, оброблених примітивними будівельними матеріалами. Цегла Антик виконаний в тій же манері. Але сучасні облицювальні вироби мають потужний запас міцності, морозоустойчівос ти і мінімальної водопроникність і. Такі характеристики дають відчутну масу. Для створення якісного споруди необхідний фундамент. Зразок на фотографіях споруджений на фундаменті в 1,2 м. Стовпи виконані з бетонних матеріалів, що упираються в металеву трубу, закріплену в фундаменті. Як варіант дизайну можлива кладка стовпів тільки з цегли. Монтаж накриття необхідний для стоку води і пилу.

Чому слід замовляти в нашій компанії:

  1. У нас хороші проектувальники і дизайнери, які запропонують відповідні вам проекти.
  2. Ми виконуємо грамотно зведення конструкції та якісну кладку. Володіємо досвідом, знаннями відповідної технічної документації, кваліфіковані ми співробітниками.
  3. Дотримуємося терміни.
  4. Вкладаємося в обумовлену кошторис. Виходячи з вашого бюджету, підбираємо прийнятні варіанти.
  5. Оцінюємо свою працю за адекватними цінами.
  6. Даємо гарантію 5 років на виконану роботу.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\