Огорожа з колотих блоків з деревом

Забор из колотых блоков с деревомДерево і камінь - будматеріали, які мають тисячолітню історію, і до сих пір є актуальними, модними і затребуваними. Компанія «Купи Забір» пропонує купити в Києві красиве огорожу, виконане з кам'яних блоків «Золотий мандарин», і заповнене соснової дошкою вищого сорту. Імітація відколів максимально нагадує важкі скласти камені, які трудомісткі і дорогі в роботі. Завдяки штучним блокам забезпечується надійність, довговічність, і прийнятна ціна на паркан. Соснова дошка, встановлена на цоколь з блоків, оброблена антисептичної фарбою Teknos, прослужить значно довше, ніж звичайний дерев'яний штахетник.

Ціна паркан з колотих блоків з деревом

Назва

Ціна
Огорожа з колотих блоків з деревом

від 2640 грн за 1 м 2

опис:

У вартість входять матеріали та будівельні роботи: бетон П3В20 ТМ Ковальська, арматура А-400 10-12мм, колотий блок 400 × 200 × 200 ТМ Золотий мандарин, цемент М-500 ТМ Дікергоф, дошка соснова в / с 120 × 30 мм, фарба антисептик Teknos, металовироби та кріплення, монтажні роботи.


Дерево - екологічно чистий благородний матеріал з чудовою фактурою

Заповнення масивного забору виконано в темному кольорі, що гармонійно перегукується з покрівельними матеріалами на даху (фото). У даній моделі проведена комбінація каменю і деревини. Вироби «Золотого мандарина» має більш тривалий термін служби, ніж натуральні дошки органічного походження. Тому цілком можливо сосну з часом замінити дубом, або металевим парканом, або кованим заповненням. Безумовно, деревина вищого сорту, відполірована і захищена покриттям, поза конкуренцією. Деревна текстура наповнює атмосферу теплом і затишком, гармонійно поєднується з усіма елементами природи і ландшафтного дизайну.

Колотий блок - з'єднання естетики і практичності

  1. Лицьова поверхня - імітація розколотого каменя, представлена в різних колірних рішеннях.
  2. Внутрішні порожнечі - місце для акуратного прокладання комунікацій (світло, дзвінок, камера, ворота, замки).
  3. Вдало підібрані компоненти забезпечують міцність і надійність структури вироби.
  4. Чітка геометрія і габарити спрощують кладку і зменшують трудомісткість роботи.

Компанія «Купізабор» виробляє капітальна споруда на бетонному фундаменті і подальшої кладці блоків. Стовпи зміцнюються арматурою А-400. Купити такий паркан можна звернувшись до нас в компанію.

Наши работы:

Забор из колотых блоков с деревом киев

Забор из колотых блоков с деревом купить

Забор из колотых блоков с деревом цена

Забор из колотых блоков с деревом недорого

Забор из колотых блоков с деревом низкая цена

 

[свернуть]

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\