Огорожа з колотих блоків ТМ Золотий Мандарин

Компанія «Купіpабор» представляє паркани з колотих блоків торгової марки Золотий Мандарин. Це один з найбільших виробників України бетонних виробів методом вібропресування . Огородження, виконані з продукції Золотий мандарин, в Києві відмінно поєднуються з архітектурою вулиць і проспектів. Це естетичний дизайн, надійність, міцність і довговічність. Золотий Мандарин представляє великий асортимент і прайс з лояльними цінами. Колотий блок для зборів при відмінних показниках має низьку ціну в порівнянні з цегляною кладкою.

Ціни на паркан з колотих блоків ТМ Золотий Мандарин

НазваЦінаопис
Огорожа з колотих блоків ТМ «Золотий Мандарин»від 1930 грн за 1 м 2Заповнення всередині прольотів профнастил, фундамент свайно-ростверкових. У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Особливості комбінованого забору з блоків ТМ Золотий Мандарин і профнастилу

На фотографіях представлений колотий блок ТМ Золотий Мандарин із заповненням з профнастилу. Це вигідний варіант для бюджетного Замовника (1350 грн. за 1 м 2 ). Для даної будівлі з урахуванням особливостей грунту немає необхідності прокладати стрічковий фундамент. Без надійного фундаменту теж не можна, будова буде не стійким. Пальово-ростверків ше підстава - відмінний варіант, що витримує легкі каркасні будинки, тобто для зведення огорожі цілком достатньо.

Стовпи виконані з колотих блоків, колір яких поєднується з дахом особняка, гармонує з профнастилом. Опора стовпа за технологією виконується з металевих труб, закріплених в фундаменті. Максимальна відстань між стовпами забезпечує економію на кількості блоків Золотого Мандарина.

Профнастил має нижчу ціну. Такий паркан вигідне рішення для обмеженого бюджету. Надійне підставу і стовпи прослужать років 50, а профнастил можна через час оновити на дерево, кування або ті ж бетонні блоки.

Переваги блоків ТМ Золотий Мандарин для парканів:

  1. Міцність і довговічність, відповідність світовим стандартам і вітчизняним стандартам, виходить сучасним методом гіперпресування
  2. Екологічно чисті складові
  3. Пожежо- та морозоустойчівос ть
  4. сувора високотехнологічний еская система контролю, що не дозволяє надходити бракованим виробам в продаж
Наши работы:

забор из колотых блоков ТМ Золотой Мандарин цена

забор из колотых блоков ТМ Золотой Мандарин купить

забор из колотых блоков ТМ Золотой Мандарин

забор из колотых блоков тм золотой мандарин киев

Забор из колотых блоков ТМ Золотой Мандарин недорого

Забор из колотых блоков Золотой Мандарин заказать

[свернуть]

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\