Огорожа з колотого блоку “Київська стіна”

Забір Київська стіна суцільної купити необхідно для тих, хто шукає розумне співвідношення ціни і якості. Бетонні вироби сучасного зразка відрізняються естетичним дизайном, а слідчо, пропонований паркан Київська стіна прикрасить архітектуру будь-якої вулиці. Колотий або рваний блок застосовують для фасадних робіт, в тому числі для зведення огорожі. Міцність бетонної споруди відповідає найвищим характеристикам. Надійний вид сколотого штучного каменю не є декоративною картинкою, а реальним фактом. Забір Київська стіна суцільної замовити можна в нашій компанії «Купи паркан», що займається професійним зведенням якісних споруд.

Ціна на паркан "Київська стіна"

Забір Київська стіна суцільноївід 2090 грн за 1 м²Колір блоків може бути різним, фундамент заглиблений на 1200 мм, у вартість включено будівельні матеріали і роботи.

Забор из колотого блока Кремлевская стена

Переваги колотого бетонного блоку:

  • Експлуатаційний термін становить близько 50 років. Замовляючи установку, Ви вирішуєте проблему на цей термін. Матеріал не вимагає додаткового догляду (фарбування, ремонту, переробки). Колірна палітра, яка надається виробниками, природно вписується в навколишнє середовище. Максимально, що доведеться робити - змітати листя з огорожі.
  • Морозоустойчівос ть перевіряється на 100 циклів заморожування і розморожування. Сонце, дощ, перепади температури не впливають на якість споруди.
  • Бетон не горить.
  • Міцність і надійність каменю дозволяє протистояти сильним фізичним впливам.
  • Продумана колірна гамма дозволяє вибрати один тон з обробкою будинку, або підібрати гармонійні поєднання.
  • При високих якісних і естетичних показниках відрізняється низькою ціною, швидкої укладанням.

Особливості забору Київська стіна

Наша компанія займається спорудженням парканів друге десятиліття. Маючи досвід і знання, рекомендуємо Вам встановлювати огорожі з блоків на стрічковому фундаменті. Це створить надійну основу, завдяки якій будуть використані кращі характеристики блоків. Стовпи створюються з однотипних або спеціальних блоків. Опорна основа стовпа - труба, яка закріплена в фундаменті. Порожнечі в блоках мають у своєму розпорядженні місцем для проведення комунікацій.

Київська стіна - рівне міцне огородження, що захищає Ваш будинок від зазіхань, цікавих перехожих, вуличного шуму. Крім відповідності вимогам вуличного дизайну Ви красиво оформляєте дворову територію. На фото представлена комбінація гладкого і рваного блоку.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\