Огорожа з соснової дошки вищого сорту

Ціна на паркан з соснової дошки залежить від дизайну і сортності матеріалу. На цій сторінці сайту ми пропонуємо купити якісний і дуже красивий паркан з соснової дошки вищого сорту. Дерево в усі часи користувалося попитом як будівельний матеріал. Затребуваність і популярність пояснюється екологічною чистотою і природним походженням. Огорожа з дощок сосни вищого гатунку в Києві замовляють для того, щоб створити як дизайнерське оформлення, так і звичайний штахетник. Для огорожі вулиць використовує естетичні прийоми, для дворових прибудов замовляють по фінансовій спроможності.

Ціна на паркан з соснової дошки вищого сорту

Назва

Ціна

опис
Огорожа з дерева в / с (сосна)

від 3030 грн за 1 м 2

Сосна пофарбована фарбами Тікуріла в 2 шари з кам'яними стовпами, стовпи фанеровані болгарським кварцитом, у вартість включено фундамент, всі будівельні матеріали і роботи.


Опис паркану з сосни вищого гатунку і каменю від «Купізабор»:

  1. Стовпи створені з каменю. Труби, які показують опорою стовпів, закріплені в фундаменті.
  2. Цоколь і стовпи фанеровані природним болгарським кварцитом.
  3. Стіна створена з дощок сосни вищого гатунку, попередньо оброблених фарбами Tikkurila в два шари. Обробка виконується з чотирьох сторін кожної дошки.
  4. Технологія кріплення дощок - двосторонній штахетник. Це міцна закрита шумоїзолірующая стіна, що обгороджує внутрішнє життя ь від цікавих спостерігачів.
  5. Верх забору накритий для захисту від атмосферних влучень, і забезпечення безперешкодно го стоку.
  6. Дизайнерська задумка полягала в тому, щоб повторити облицювання будинку, і створити єдиний стилістичний ансамбль. Це досить дорогий паркан, що відрізняється довговічністю: кам'яні стовпи можуть простояти на міцному фундаменті років 50, штахетник вимагає періодичної обробки (раз в п'ять років) захисними засобами.

Під час тривалої експлуатації поодинокі камені можуть відпасти, це буде практично не помітно. Дерев'яні дошки завжди можна замінити або підремонтувати .

На фото конструкція, що складається з фундаменту, цоколя, стовпів і стінЗабор из сосновой доски высшего сорта Киев

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

 

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\