Огорожа з соснової дошки першого сорту

Огорожа з соснової дошки першого сорту, розкритий лаком, служить прикрасою будь-якої території. Дерев'яна огорожа - це український етнічний стиль. Сучасний дизайн, укладка Жалюзі, якісна збірка і установка, провокують бажання у Замовників, паркан із соснової дошки першого сорту, купити. Наша компанія виробляє і здійснює монтаж огороджень різного виду, в тому числі паркани з дощок сосни першого сорту «під ключ». Працюючи на ринку більше 16 років, ми накопичили вагомий досвід і зібрали кваліфіковані х фахівців. Пропонуємо якісні огорожі за прийнятні ціни.

Ціна на паркан з соснової дошки першого сорту

НазваЦінаопис
Огорожа з соснової дошки I-го сортувід 495 грн за 1 м 2При укладанні жалюзі дошки не стикаються, що збільшує термін служби паркану. У вартість входить дерево, збірка.
Огорожа з соснової дошки I-го сортувід 715 грн за 1 м 2Укладання жалюзі: дошки не стикається що збільшує термін служби паркану. У вартість входить дерево, фарбувальні роботи, фарба, збірка забору.


Про паркани жалюзі з соснової дошки

Конфігурація огорожі була перейнята у середземноморському г культур. Головна відмінність в способі кріплення дощок - під кутом. Конструкція нагадує сходи у вузькому просторі. У слов'янство ж прийнято рівномірний плоске розташування горизонтальних або вертикальних дощок. Позитивною стороною забору Жалюзі є те, що горизонтальні дошки не стикаються, це збільшує термін міцного стану дерева.

У продажу існують готові секції. Безумовно, установка куплених в магазині секцій максимально скорочує час отримання готового огородження. Наша компанія, за бажанням замовника, виконує складання самостійно. При виготовленні перпендикулярних дощок ми вирізаємо спеціальні отвори, зовні це нагадує зуби пилки.

Забор из сосновой доски первого сорта

Технологія установки компанією «Купізабор» огорожі з сосни першого сорту:

  1. Після розмітки місцезнаходження встановлюють стовпи в вириті ями (до 1 метра), засипають щебенем, і заливають бетоном. Це необхідно для створення міцного фундаменту, на який буде впиратися паркан. Час на висихання до 3 днів.
  2. До стовпів приєднуються секції. Для того щоб конструкція була довговічною, попередньо, кожна дошка обробляється захисними засобами.
  3. В даному паркані використана соснова дошка першого сорту. Це якісний гладкий матеріал, який в першу чергу виділяється естетичними властивостями.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

 

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\