Огорожа з оцилиндрованного бруса

Для бажаючих оточити себе екологічно безпечними матеріалами пропонуємо замовити паркан з оциліндрованих бруса в Києві, по цілком лояльною ціною для екоматеріалов. Сьогодні будівельне колоду модно і популярно, особливо серед приватних забудовників. Дерев'яний будинок, баня, альтанка, а тим більше паркан! Якщо ви хочете відзначитися і виділитися серед киян, замовте паркан в нашій компанії з оциліндрованих бруса. З тим наскільки дерево традиційно, настільки ж це зараз і надзвичайно - огорожі з оброблених колод. Повальне захоплення модою на сучасні будівельні матеріали, привело в забуття класичні прийоми слов'янської архітектури. Це зробить Ваш дизайн унікальним.

Ціна на паркан з оцілідрованного бруса в Києві

Назва

Ціна

опис

Огорожа з оцілідрованного соснового бруса

від 2090 грн за 1 м 2

У вартість включено брус оциліндрований діаметр 200 мм, фарба антисептик Tikkurila, елементи кріплення, монтажні роботи


Переваги паркану з оциліндрованих бруса:

  • Оброблені на фрезерувальних верстатах колоди створюють суцільну стіну, без зазорів і переглядів. У запропонованому варіанті використовуються бруса діаметром 20 см.
  • Матеріал «дихає», тобто вбирає, і віддає збагачені фітонцидами елементи в атмосферу.
  • Брус, якщо правильно оброблений і укріплений, - довговічний, міцний, надійний матеріал. У представленому зразку кожен елемент двічі покритий антисептичної фарбою Tikkurila. Особливе значення має грамотно зведений фундамент, який захищає деревину від постійної взаємодії з сирою землею і випали опадами.
  • Чудовий вид, поєднання і гармонія з природним ландшафтом.
  • Після експлуатації брус не викидається, дерево в господарстві може застосовуватися безліч разів.

Встановити таку огорожу може собі дозволити далеко не кожен Замовник, а тільки той, хто має достатній засобами для придбання і підтримки бруса в красивому, повноцінному вигляді.

На сайті представлений паркан з бруса з захисним козирком і фундаментом. Можлива комбінація дерева з каменем, цеглою, блоком, металом.

Натуральне дерево - цінний, але примхливий матеріал, звертаючись в «Купізабор» Ви укладаєте договір з надійним партнером.

Наши работы:

Цена на забор из оцилидрованного бруса

купить забор из оцилидрованного бруса

заказать забор из оцилидрованного бруса

  забор из оцилидрованного бруса

  забор из оцилидрованного бруса недорого

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\