Огорожа з дубової дошки вищого сорту

Огорожа з дуба вищого сорту купити може собі дозволити далеко не кожен Замовник. Цінність виробів з дуба тривалий термін не тільки ні погіршується, а навпаки наповнюється красою і якісними характеристиками . Огорожа з дубової дошки вищого сорту - це престиж і статус власника. До складу матеріалу входять дубильні речовини - танін, що є головних фактором отримання унікальних властивостей. Компанія «Купізабор» - це кваліфіковані й установник і збирач висококласних зборів. Якщо Ви хочете встановити паркан з дуба вищого сорту встановити за прийнятною ціною, то звертаючись до нас, Ви отримаєте вирішення питання.

Ціна на паркан з дубової дошки вищого сорту

 

НазваЦінаопис
Огорожа з дубової дошки в / свід 2975 грн за 1 м 2У вартість входять опорні стовпи, дошка дубова 120 * 25 мм суха стругана, фарба (Тікуріла-пінья-колор), фарбувальні роботи, саморізи анодовані і монтажні роботи.


Особливості забору з дуба від компанії «Купізабор»

Представлений на фото варіант огорожі розроблений дизайнерами в стилістичному вирішенні із загальною архітектурою. Забір Жалюзі встановлюється на міцно споруджених опорних стовпах. Використовується суха стругана дошка вищого сорту, розміром 120 × 25 мм. Стругана це та, в якій присутні дві кромки і дві поверхні з рівною текстурою; викликає приємні тактильні відчуття. Матеріал розкритий антисептиком Пінья Колор Pinja Color HB Tikkurila водорозчинні з кольоровим наповненням. Саморізи для збірки застосовуються тільки анодовані.

Переваги дуба вищого сорту

  1. В першу чергу це екологічно чистий будівельний матеріал, абсолютно безпечний для людини. Якщо використовувати не оброблений дуб, то фітонциди, що надходять в повітря, оздоравлівающе діють на оточуючих.
  2. Як будь-яка дерев'яна дошка, дубовий матеріал розділяється на обрізний товар і необрізні матеріали. У будівництві забору використовується обрізна, що володіє естетичним виглядом і красивими благородними відтінками. В оригінальному дизайні може використовуватися і необрізні.
  3. Матеріалу характерний тривалий термін придатності. Танін створює стійкість проти цвілі, грибків, гниття. З віком покращується протистояння всім негативним процесам.
  4. Щільність дуба утворює високі звукоізоляційні е якості.
  5. Ця порода дерева має гігроскопічність ю і відмінним повітрообміном.

Висока ціна дошки пояснюється великою кількістю обрізів, для отримання сировини заданого розміру.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\