Огорожа з дошки ясена вищого сорту

Огорожа з ясена купити, або замовити установку в Києві, пропонує компанія «Купізабор». Ми займаємося спорудженням огороджень протягом 16 років. Професіоналізм і досвід заробили наполегливою працею. Тому беремо на себе відповідальність рекомендувати кращі зразки зборів, в тому числі з ясена. Дерево має схожі характеристики з дубом, також має високу міцність і щільність, які важливі при будівництві паркану з дошки ясена вищого сорту в Києві. Цей вид виділяється гарним розкидом відтінків в бруску, тому часто застосовують без фарби, з лакової захистом. Природний колір створює дійсно унікальний дизайн.

Ціна на паркан з дошки ясена вищого сорту

НазваЦінаопис
Огорожа з дошки Ясеня в / с зі стовпами із цегливід 2700 грн за 1 м 2Поверх цегли обробка під фасад будинку. У вартість включено фундамент, всі будівельні матеріали і роботи під ключ.


Опис паркану з ясена і стовпів, виконаних під штукатурку особняка:

  1. Загальний дизайн огорожі є гармонійним завершенням стилістики і колірного рішення особняка. Ворота і хвіртка зроблені в повній відповідності з дизайном забору. Виділяється витончений елемент декору - невелика конусна кування.
  2. Обгрунтованість і довговічність забору залежить від фундаменту. У прикладі на фото, проведений фундамент, необхідний для стовпів з цегли та оформлення цоколя.
  3. Стовпи оштукатурені і пофарбовані в єдиний колір.
  4. Ясень викладений двостороннім штахетником, і пофарбований темною фарбою.
  5. Верх забору і стовпів увінчаний захисним накриттям.
  6. Огорожа оснащено комунікаціями.

Забор из доски Ясеня киев

Переваги ясеневої дошки

У порівнянні з сосною ясен має меншу водо- і повітропроникний ость. При покритті лаком дошка ставати практично недоступна для впливу води. У ясена найбільший, з використовуваних будівельних порід (дуб, сосна), коефіцієнт потужності використовуваного обладнання при обробці. Своїми словами, дорожче виробництво дошки. Це плюс для міцного скріплення цвяхами і шурупами. Ясеневі матеріали мають унікальну стійкість до деформацій, максимальну серед усіх порід дерева, використовуваного в будівництві. За вартістю відноситься до дорогих буковим і дубовим породам. Цей вид деревини має красиву і яскравим забарвленням.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\