Паркан з цегли облицьований каменем плитняком зеленого кольору

Забір облицьований натуральним каменем, завжди виглядає ефектно і респектабельно. Компанія «Купізабор» професійний будівельник огорож різного ступеня складності, і різної цінової категорії. Паркан, який облицьований каменем плитняком зеленого кольору, в Києві достатньо рідко зустрічається. Спеціальний проект, розроблений нашими дизайнерами, зробить унікальною Вашу територію. У даній рубриці представлені елітні огорожі. Цегляний паркан, облицьований каменем плитняком зеленого кольору, купити може дозволити не кожна людина. На цій сторінці сайту представлений один з найдорожчих і красивих проектів.

Природний камінь в дизайні забору виглядає дорого, престижно і красиво. Які б штучні аналоги не винаходили, все прагнення спрямовані до одного - повторити характеристики гірської породи. Огорожа з природного каменю відрізняється масивністю і довговічністю, тому під нього споруджують ґрунтовний фундамент.

Компанія «Купізабор» - професійний і досвідчений виробник огорож будь-якої складності. Виконуємо облицювання паркану природним каменем, виробляємо установку несучої конфігурації, фундаменту, надаємо розрахунки і технічну інформацію.

Паркан з цегли з каменем і плитняком зеленого кольору

Паркан з цегли, облицьований каменем плитняком зеленого кольорувід 7160 грн за 1 м 2У вартість включено: фундамент, кладок, облицювальні роботи, пристрій ніш, арок, всі будівельні матеріали і роботи.


Що таке плитняк?

Це натуральний камінь у формі пластин. Найчастіше у продажу представлений граніт, піщаник і сланець Плитняк. Спосіб обробки каменю для отримання пластин - розпилювання. Процес виконується на каменеобробний щих заводах. Зелений тон представлений у граніту і пісковика, але можуть бути і інші породи. Зелений плитняк має високу щільність, на відміну від жовтого.

Забор из кирпича с камнем и плитняком

Переваги облицювання природним каменем

Міцність деяких сортів природного каменю значно перевершує штучні аналоги. Стійкість до температурних режимів особливо значна у магматичних гірських порід, може налічувати тисячоліття. Екологічність матеріалу грає важливу роль в сучасному світі. Шумова захист забезпечується відповідними розмірами стіни і щільністю мінералу. Естетику каменю, створену природними перетвореннями , Неможливо повторити в штучних умовах.

Опис паркану з зеленого плитняку
  1. Виготовлення фундаменту для огорожі - важливий етап. У нашому випадку масивне і довговічне будова. Значить, споруджується стрічковий фундамент. Цоколь, стовпи і стіни виконані з однорідного малюнка плитняку. Акцент оформлення стін тільки в об'ємних геометричних формах.
  2. На фото представлені дах над хвірткою і накриття для автомобіля. Особливу ефектність створюють арочні перекриття, також оформлені зеленим каменем.
  3. Один з етапів будівництва - зміцнення опор стовпа в фундамент. Основна конструкція може бути виконана з рядового цегли або бетонних блоків. Плитняк НЕ кладеться в основу, це тільки елемент надійної і гарної обробки. Використання пустотілого штучного каменю застосовується для проведення комунікації (охорона, освітлення, домофон, відеокамера).
  4. Дизайн цього паркану нагадує неприступну фортецю середньовіччя, але з вдосконалений ними технологічними прийомами, і іншим сучасним оформленням. Доповнює красу елемент витонченої кування.
Наши работы:

 

Забор из кирпича с камнем и плитняком купить

Забор из кирпича с камнем и плитняком киев

Забор из кирпича с камнем и плитняком заказать

Забор из кирпича с камнем и плитняком под ключ

Забор из кирпича с камнем и плитняком недорого

 

[свернуть]

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\