Паркан під оздоблення фасаду будинку

Цегляний паркан з обробкою під фасад в Києві завжди виглядає бездоганно. Компанія «Купізабор» виконує замовлення на установку огорож різної складності, в тому числі на цегляну огорожу під фасад. Залежно від того, яка будівельна технологія використовувалася в оформленні будинку, ми, професійно повторюємо необхідні етапи в спорудженні забору. Близько 20 років компанія займається вузьконаправленим будівництвом огорож, але при цьому штат укомплектований майстрами різного профілю. Тому, якщо ви задумали цегляний паркан з обробкою під фасад купити, то співпрацюючи з нашою компанією, отримаєте гарантовану якість і відповідального виконавця.

Ціна на паркан з цегли з обробкою під фасад будинку

Паркан з цегли з обробкою під фасад будинкувід 3850 грн за 1 м 2У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Опис забору з обробкою під фасад

Цегляний паркан - досить масивна споруда, тому необхідний стрічковий фундамент. Опорні стовпи, закріплені в фундаменті, викладені декоративною цеглою. Як варіант можна використовувати бетонні блоки різних виробників. Застосування пустотілих штучних каменів значно полегшить конструкцію. Вільні порожнечі всередині матеріалу використовуються для надійного облаштування комунікаційних проводів. Зведення заповнень між стовпами не обов'язково виконувати декоративною цеглою, так як зверху стіни покриваються штукатуркою. Верх забору фіксується спеціальними пристосуваннями , Для захисту основи від атмосферних опадів, і забезпечення стоку.

Забор из кирпича с отделкой под фасад Киев

Основні переваги паркану під фасад:

  1. Таке огородження формує логічне завершення архітектурного ансамблю особняка і будівель. Перше на що звертається увага, розглядаючи фотографії, на ідеальне дизайнерське рішення. Цілком ймовірно, що Замовник самостійно підібрав потрібну комбінацію матеріалів і кольорової палітри. Загальне враження - дорогий проект, створений професіоналами.
  2. Забір, з цегли облицьований під фасад - міцну споруду, яка необхідна для забезпечення шумоізоляції від міського шуму, автомобільних трас; а також щоб закрити доступ цікавим спостерігачам.
  3. Забезпечення захисту і огорожі приватної власності.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\