Огорожа з природного гранітного каменю з деревом

Забір їх каменю - це елітне і дороге огорожу. Якщо Ви хочете забезпечити собі безпечне і захищене існування, то замовте паркан під камінь, ціна буде залежати від використовуваного виду матеріалу. Гірські породи - основний будівельний матеріал, який використовувало людство багато тисячоліть. Сучасні технології постійно пропонують нові штучні замінники, але грані не здає своїх позицій популярності і затребуваності . Цілісний природний камінь в зведенні забору використовується вкрай рідко, це невиправдано дорого і трудомістко. Давно пішли в історію навали примітивно збройних варварів або татар. А для забезпечення якісного огорожі, на цьому етапі, досить замовити паркан облицьований каменем з деревом або профнастилом «під ключ».

Ціна паркан з каменю в комбінації з деревом

Огорожа з натурального гранітувід 2920 грн за 1 м 2Заповнення прольотів з дерева. У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Переваги паркану з заповненням з дерева

  1. Заповнення прольотів між стовпами з каменю актуально при дуже галасливою або багатолюдній вуличної атмосфері. Якщо ж Ви не маєте такого оточення, то краще використовувати дерев'яний декор.
  2. Дошка значно дешевше.
  3. Набагато швидше виконується складання і монтаж, що несе істотну вигоду Замовнику.
  4. Натуральна оброблена деревина має природну естетикою. Сучасні будівельні прийоми надають модні технології укладання (жалюзі, двосторонній штахетник, і інші). Наші дизайнери зроблять унікальне прикраса вулиці і двору з вашого огорожі.
  5. Природний матеріал несе гармонію з навколишнім середовищем, і забезпечує екологічну чистоту.

Забор из природного камня гранит

Особливості гранітної облицювання

Найміцнішими представниками з навколишніх нас гірських порід є магматичні утворення. Ті умови, які відбувалися в природі, не зможе повторити людина на сучасних заводах і в лабораторіях. Гранітне облицювання виконується тільки на міцні стіни, зведені на ґрунтовний фундамент. Термін експлуатації такої споруди нараховує багато десятиліть. У запропонованому на фото варіанті представлений зразок класичної технології гранітного облицювання: бетонний фундамент, стовпи і цоколь кам'яні, заповнення на вибір Замовника.

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\