Огорожа з клінкерної цегли Євротон

Клінкерна цегла Євротон отримують шляхом спеціального випалу, який є основою якості та гарного кольору. Огорожа з клінкерної цегли - довговічне і надійне споруду, що має виразні риси і елегантність. Компанія «Купізабор» пропонує цегла клінкерна Євротон купити, і замовити огорожу для своєї території. Будівельні матеріали Євротон - модні тенденції, сучасні технології, це міжнародний рівень архітектури огорож. Клінкерна цегла Євротон виділяється співвідношенням ціни і якості.

Ціна на паркан з клінкерної цегли Євротон

Огорожа з клінкерної цегли Євротон

від 2090 грн за 1 м 2

Заповнення металевим блок-хауз всередині прольотів. У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Опис паркану з клінкерної цегли Євротон

  1. Для зведення надійного паркану використовується стрічковий фундамент.
  2. Цоколь виконаний з клінкерної цегли.
  3. Конструкційну опору стін виконують стовпи з клінкеру. Верхня частина стовпів накривається захистом від атмосферного впливу.
  4. Заповнення прольотів виконано з блок-хаузів. B lock house - це сегмент оциліндрованих колод, що застосовується для декоративного оздоблення та облицювання. На цій сторінці сайту представлений металевий блок-хауз.

Забор из клинкерного кирпича

Переваги клінкерної цегли Євротон

Вироби має правильну геометричну форму. Зовнішній вигляд характеризується невеликим ступенем шорсткості. Колірна комбінація представлена в палітрі від блідо-жовтого до темно-корічневог про кольори. Технологія виробництва застосовує температури від 1300 ° С, це з тим, що звичайний цегла виготовляється випалюванням глини в 1000 ° С. Високі градуси потрібні для отримання великої кількості стеклофазой, які визначають відмінний показник стирання, а також стійкості до атмосферних і агресивних середовищ. Глазурована поверхню дає низьку гігроскопічність і морозоустойчівос ть. Саме в декоративному і облицювальній цеглі, використовуваному для кладки парканів, застосовують глазурування. Цей захисний шар не реагує на вплив сонячного кольору, початковий колір фіксується на весь термін експлуатації. У нашому прикладі використовується гладкий цегла стандартної форми. За бажанням Замовника можливе використання фасонних зразків.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\