Комбінований паркан з каменю з профнастилом

Карпатський камінь постачають з однойменної гірської системи. Це може бути як річковий камінь з водойм, так і скельні уламки. Еврозабор з карпатського каменю - відповідність найактуальнішим течіям української архітектури. Пісковик, андезит, сланець, річковий, декоративний і ще велика різноманітність мінералів представляє багата карпатська природа. Комбінований паркан з карпатського каменю витримує багато десятків років в ідеальному стані.

Наша компанія - професійний виконавець будівельних робіт. Останні 16 років діяльності ми спеціалізуємося тільки на зведенні огорож. Один з найцікавіших і складних видів - комбінований паркан з каменю з профнастилом. Це міцне, надійне, стилістично бездоганне огорожу; а головне, з назвою, популярним в нашій країні і в Європі. Комбінований паркан з карпатського каменю купити просто, достатньо звернутися до нас і обговорити умови замовлення.

Ціна на комбінований паркан з каменю з профнастилом

Комбінований паркан з каменю з профнастилом

від 2530 грн за 1 м 2

У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.


Опис комбінованого забору з каменю з профнастилом

  1. Опорядження виконане на стовпах і цоколі. Виконана технологія складається з хаотичною кладки розколотого пісковика середньої величини. Безліч тонів в структурі каменю відповідає «дикої» природи, тому ідеально поєднується з будь-яким ландшафтом та архітектурою вулиць, дворовими будівлями. Грамотно виконана, нашими співробітниками, конструкція має монументальність не тільки візуально, але і фактично.
  2. Заповнення прольотів виконано з профнастилу, з кольором трохи темніше, ніж палітра каменю. Комбінування каменю і профнастилу визначає хорошу якість забору і бюджетну вартість стін.
  3. Безумовно, таке вагоме спорудження виконується на стрічковому фундаменті.
  4. Верх кам'яних стовпів накритий спеціальними захисними ковпаками.

image041

Це міцне наглухо закрите огорожу, яке забезпечує збереження території від: вуличного шуму, повз які проходять спостерігачів і зловмисників.

Залежно від того, який вид карпатського каменю вибере Замовник, залежить вартість роботи. Це може бути плитняк, річкова галька, або розпиляна скельна порода. «Купізабор» виконує технічні виміри, дизайнерську проектування, будівництво.

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\