Комбінований паркан з каменю з деревом

Комбінований паркан з каменю зі штахетником з дерева виділяється чудовою фактурою, надійністю і довговічністю. Естетика натурального матеріалу виглядає значно ефектніше, ніж будь-які рішення, створені на основі сучасних технологій. Найчастіше купити комбінований паркан з каменю з деревом виникає необхідність для захисту приватної власності. Подібне огорожу території має специфіку і перевагами. При будівництві використовуються різноманітні породи каменю і деревини, що дозволяє втілити нескінченну кількість дизайнерських ідей. Компанія «Купи Забір» пропонує замовити і встановити гарний комбінований паркан з каменю і дерева, і цим забезпечити гідний вигляд Вашого особняка.

Ціни на комбінований паркан з каменю з деревом

Назвавартістьопис
Огорожа з натурального каменю з заповненням прольотів деревомвід 2920грн за 1 м²У вартість входить: фундамент свайно-ростверкових, весь комплект будівельних матеріалів для будівництва, будівельно-монтажні роботи.


Характеристика кам'яного паркану в комбінації з деревом

Загалом, термін експлуатації паркану не має певного числового показника, все залежить від якості роботи і матеріалів. Накопичивши значний досвід у зведенні дизайнерських і типових огорож, наша компанія, при будівництві комбінованих заборів дотримується наступні етапи, що забезпечують довговічність і надійність конструкції:

  1. Створення свайно-ростверкових фундаменту на глибині 1200 мм з високоякісного бетону П-3В-20 ТМ Ковальська.
  2. Зведення цоколя і стовпів. Тут можливі різні варіанти будівництва. Наприклад, тільки з колотого гранітного каменю або цегляна основа, на якій проводиться облицювання з природного плитняка. Ми використовуємо якісні скріплюють розчини, що забезпечують надійне з'єднання каменю. Завершальний етап - накриття захисними ковпаками і крапельниками, додатково виконують функцію, що декорує.
  3. Заповнення прорізів штахетником, тільки в обробленому вигляді. Ми встановлюємо сухий струганий матеріал I-го сорту, який здатний витримати багаторічну експлуатацію. Безумовно, будь-яка дошка покривається захисними засобами. Найчастіше Замовники вибирають один з трьох видів деревини: сосна (найпопулярніший матеріал), ясен (середня цінова категорія), дуб (престижний, завдяки високим характеристикам).

Дерево камень забор

До створення красивого елітного забору слід підійти з усією відповідальністю. Якщо Ви не є фахівцем в будівництві, то рекомендуємо звернутися до професіоналів. Незважаючи на додаткову вартість за кваліфіковану роботу, в результаті Ви виграєте і заощадите! Тому що забезпечується грамотний підхід конструкторів і будівельників, дотримуються будівельні норми і правила, витримуються терміни. Довговічність і надійність огорожі переважно залежать від якості роботи.

Комбинированный забор из камня со штакетником из дерева

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\