Комбінований дерев’яний паркан з оциліндрованих бруса

Паркани з дерев'яного бруса (з обробленого колоди) виділяються масивністю і етно колоритом. Наша компанія професійно встановлює огорожі будь-яких конфігурацій і з різних будівельних матеріалів. Комбіновані дерев'яні паркани з оциліндрованих бруса замовляють люди, які вибирають екологічно чиста сировина, і уважно ставляться до свого здоров'я. Всі штучні матеріали містять в складі клеять або плівкоутворювальні речовини, пластифікатори. Комбінований паркан з оциліндрованих бруса - чиста природна структура, що забезпечує особу спорудження. Більш того, хвойні породи виділяють фітонциди, які лікувально впливають на організм людини.

Ціна на комбінований дерев'яний паркан з оциліндрованих бруса

Огорожа з оцілідрованного брусавід 2975 грн за 1 м 2У вартість включено: брус оциліндрований діаметр 200 мм, фарба антисептик Tikkurila, елементи кріплення, монтажні роботи.


Коротко про оциліндрованому брусі

Брус, який пройшов фрезерування, і має певний діаметр, називають оциліндрованою. зняття пріповерхностног про шару може заглиблюватися до 10 см. Це необхідно для додання дереву ідеально рівній поверхні. Висока міцність матеріалу дозволяє використовувати його як опору, балку, підпірку конструкції. Товщина матеріалу, що має відповідну антикорозійну обробку, забезпечує тривалий термін служби. Наявність лісових і лісостепових зон на території нашої країни, сприяють конкурентними цінами на дерев'яні будівельні матеріали.

Комбинированный забор из оцилиндрованного бруса

Переваги огорож з оциліндрованих бруса:

  1. Швидка збірка і зведення.
  2. Екологічність.
  3. Естетичне досконалість натуральної деревини є великим полем діяльності для дизайнерів і архітекторів. На даний момент часу, стиль етно надзвичайно популярний. Огорожа з бруса - модно і по-слов'янськи красиво.
  4. Довговічність і міцність споруди.
  5. Недорога собівартість матеріалу і роботи.
Характеристика паркану з дерев'яного бруса

Для забору, представленого на фото, було виконано фундамент. Бетонні плити спеціально розташовані вище за землю, що б забезпечити розташування дерева над землею. Опорні стовпи пофарбовані в світлий колір, колоди в темний. Захисний козирок, необхідний для захисту деревини від впливу опадів, в нашому варіанті виконаний з металочерепиці. Важливу роль відіграє ретельна захисна обробка.

Наши работы:

Комбинированный деревянный забор из оцилиндрованного бруса

Комбинированный деревянный забор из оцилиндрованного бруса киев

деревянный забор из оцилиндрованного бруса

забор из оцилиндрованного бруса киев

Комбинированный деревянный забор из оцилиндрованного бруса

Комбинированный деревянный забор

Комбинированный деревянный забор из бруса.

Комбинированный деревянный забор

[свернуть]

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\