комбіновані паркани

Комбінованими парканами називаються паркани виконані із застосуванням різних матеріалів. Назва пішла від слова «комбінація». Наприклад, можна комбінувати метал і камінь, дерево і цегла, сітку і бетон і т.п. Як правило, масивні цегла, камінь або бетон виконує несучу функцію, а з більш легких матеріалів - дерева, пластика, профнастилу роблять парканні щити. Підбираючи потрібне поєднання матеріалів, можливо зробити огорожу красиве, надійне і недороге. За допомогою використання різних матеріалів, можна помітно зменшити їх недоліки та поліпшити якість забору. Саме тому комбіновані паркани користуються величезним попитом. Є й недоліки, вони виходять від застосування різних матеріалів (кожен матеріал має свої нюанси в установці, обробці і терміні служби) і ускладнення самої будівельної конструкції. Однак всі недоліки можна звести нанівець, якщо доручити будівництво професійної організації, яка знає всі тонкощі побудови комбінованих зборів.

Комбіновані паркани з цегли

Комбинированные заборы в Киеве

Комбінований паркан з цегли і дерева

Найбільшим попитом серед, красивими і надійними є комбіновані огорожі з цегли із застосуванням забірних щитів з профнастилу, дерева, пластика і ін. матеріалів. А використовуючи спеціальний клінкерна, або фігурний цегла, будь-якої фактури і кольору, можна отримати дуже красивий паркан. Останнім часом паркани з профнастилу і цегляної основи набули найбільшого поширення в зв'язку чудовими експлуатаційними якостями такого комбінованого забору. Дуже добре виглядають огорожі з полікарбонату і навіть дерева з цеглою. Застосовуючи сучасні гідрофобні просочення і емульсії можна дуже сильно продовжити термін служби дерев'яних щитів в такому паркані.

Ціни на комбіновані огорожі з цегли

Смотреть цены
НайменуванняЦінаопис
Паркан з цегли Фагот з профнастиломвід 1810 грн за 1 м 2Колір цегли та профнастилу на Ваш вибір. У вартість включені всі матеріали і роботи.
Паркан з цегли Фагот з металевим парканомвід 2090 грн за 1 м 2У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи
Огорожа з профнастилу на фундаменті зі стовпами із цегли ТМ Фагот від 2030 грн за 1 м 2 З урахуванням матеріалів і робіт
Огорожа з клінкерної цегли з кладкою на білому розчині від 3520 грн за 1 м 2 У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.
Огорожа з клінкерної цегли з кладкою на розчині сірого кольору від 3520 грн за 1 м 2 У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.
[свернуть]

Комбіновані паркани з каменю

Комбинированный забор из камня и дерева

Комбінований паркан з каменю і дерева

Камінь - це будівельний матеріал відомий з давніх часів. Перш за все його цінують за виняткову надійність, довговічність і практичність. Цей натуральний матеріал поєднується практично з усіма типами відомих будматеріалів, правда він доріг і досить вимогливий до технологічності монтажу. Однак класичні комбіновані паркани із застосуванням каменю і кування стають справжніми шедеврами.

Ціни на комбіновані огорожі з каменю
Смотреть цены
НазваЦінаопис
Огорожа з натурального граніту з арочним отвором (h 2000 мм)від 3300 грн за 1 м 2З елементами ковки. У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.
Огорожа з натурального граніту з деревомвід 3520 грн за 1 м 2Заповнення прольотів з дерева. У вартість включені всі будівельні матеріали і роботи.
Огорожа з колотих блоків з деревомвід 2640 грн за 1 м 2У вартість входять матеріали та будівельні роботи
Паркан з цегли облицьований каменем плитняком зеленого кольорувід 7160 грн за 1 м 2У вартість включено фундамент, кладок, облицювальні роботи, пристрій ніш, арок, всі будівельні матеріали і роботи.
Комбінований елітний парканвід 8260 грн за 1 м 2У вартість включено: фундамент стрічковий глибиною 1200 мм, ковані елементи, пристрій ніш і арок на фасаді, фарбувальні роботи, монтажні роботи і будівельні матеріали і роботи.
[свернуть]

Наша компанія вже довгий час будує комбіновані паркани в Києві та Київській області. Ми побудували величезну кількість зборів і знаємо всі нюанси технології. Ціна комбінованих заборів побудованих нашою фірмою повністю обґрунтована. Залежить ціна комбінованих зборів від різних факторів і, як правило, розраховується індивідуально. Звичайно, є типові проекти, Ви можете ознайомитися з вартістю комбінованих заборів тут , почитати відгуки і подивитися портфоліо . Телефонуйте нам, ми з відповімо на всі Ваші питання і з радістю зробимо паркан Вашої мрії!

Наши работы:

Цены на комбинированные элитные заборыЦена на комбинированные элитные заборы в КиевеКупить комбинированные элитные заборы в Киеве

[свернуть]

 

Зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх питань!

(067) 404-96-51 (050) 213-29-73 (044) 209-34-33

 

Позвонить
+38(067)404-96-51 +38(050)213-29-73 +38(044)209-34-33

\